Funkový uragán T.M. Stevens se 17.3. vrátí do Lucerna baru!

[ 19.02.2011

Monumentální postava černocha s dredy oděná do pestrobarevných afrických obleků s baskytarou zavěšenou proklatě nízko + dobře promazaná funky-groove rytmika = T.M. Stevens & Shocka Zooloo z USA. 17.3. 2011 vystoupí v Lucerna Music Baru baskytarista T.M. Stevens s projektem Shocka Zooloo. Čeští fanoušci měli možnost poprvé T.M. Stevense spatřit v březnu 2005 v témže přažském klubu v rámci projektu Vibe Music s kytaristou Jean-Paul Bourellym a bubeníkem doprovodné kapely PRINCE Johnem Blackwellem. Druhá pražská zastávka T.M. Stevense se datuje do listopadu 2006, kdy představil svůj stěžejní koncertní projekt Shocka Zooloo. Letošní koncert se uskuteční opět v rámci koncertní série Prague International Bluenight. Koncert přiváží agentura Liver Music ve spolupráci v Lucerna Music Barem.

T.M. Stevens, americká legenda, bezesporu patří mezi nejlepší baskytaristy ve svém žánru. Vyprofiloval se nejen jako skvělý baskytarista, ale i jako zpěvák a doprovodný muzikant legend světové hudební scény. Zároveň je i nepřehlédnutelnou personou díky své extravagantní image Během své bohaté kariéry vystupoval s Miles Davisem, Jamesem Brownem (hit “Living In America” s ním dokonce nazpíval), Tinou Turner, po dlouhou dobu s Joe Cockerem. Vedle jmenovaných je znám jako spoluhráč hvězd jako jsou Billy Joel, Little Steven, John McLaughlin nebo  Steve Vai.

T.M. Stevens také přezdíván  “kmotr funkové baskytary” vyniká strhující a divokou podiovou show. Mnohokrát ukázal jak dokáže jeho živočišný styl hry spolu s všeobjímajícím charisma a okouzlující osobností vtáhnout diváky do dění na podiu. Bez pochyb je tím nejlepším, co je možné v žánru Power/Metal-Funk/Groove-Music dnes vidět a slyšet! Na podiu doprovodí kytarista Blackbyrd McKnight stálý člen megabandu Herbie Hancocka “Headhunters”. Podmaňující kytarová dovednost ho dovedla až po bok Parliament-Funkadelics George Clintona nebo Red Hot Chili Peppers. Posledním členem sestavy Shocka Zooloo je rytmická lokomotiva Gman Sullivan, který v minulosti spolupracovl například s Beyonce Knowles, Nona Hendryx, Guru, Cindy Lauper, George Clinton, Uli John Roth, Bad Brains nebo s Prince Paul.

Vstupenky již v předprodeji sítích Ticketpro (www.ticketpro.cz), Eventim (www.eventim.cz) a v pokladně Lucerna Music Baru.

Více informací:
www.tmstevens.com
www.livermusic.cz

PRAGUE INTERNATIONAL BLUENIGHT – JARNÍ SÉRIE:

PIBN no. 82:
T.M. STEVENS & Shocka Zooloo (US)
17.3. 2011 – 21 hod – Lucerna Music Bar, Praha

PIBN no. 85:
BERNARD ALLISON (US)
5.4. 2011 – 21 hod – Lucerna Music Bar, Praha
předprodej: Ticketpro, Eventim, Ticketportal

PIBN no. 87:
VÁCLAV KOUBEK 33 – koncert s hosty
9.5. 2011 – 19 hod – Lucerna Music Bar

PIBN no. 86:
JEFF BECK (UK)
23.6. 2011 – 20 hod – Tesla Aréna, Praha
předprodej: Ticketportal, Ticketpro

Více informací na www.livermusic.cz

Předchozí novinka

Dlouhohrající děcka od J.A.R. vyjdou v dubnu, koncert u nás už 23.3.

[ 18. 2. 13:30
Po několikaleté odmlce je na světě nová dlouhohrající deska respektované formace J.A.R. s názvem DLOUHOHRAJíCí DĚCKA. Kapela se opět představí …
Číst více