Newsletter

Přihlašte se do newsletteru.

Jaké sociální sítě pravidelně používáte?

Zobrazit výsledky ankety

Loading ... Loading ...

Program

ANTHONY B / JAM – ZRUŠENO! - 16. 04. 2013 20:00

REGGAE DANCEHALL

VSTUPENKY ZAKOUPENÉ NA POKLADNĚ LUCERNA MUSIC BARU JE MOŽNÉ VRACET POUZE DO 10.6.2013. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Už dvakrát jsme se těšili, že Anthony B obšťastní Lucerna Music Bar svou energickou show, ale osud tomu očividně nepřeje. Vzhledem k neustále se protahující administraci soudu v americké Atlantě byl tento populární jamajský zpěvák donucen zrušit celé evropské turné a tím i pražskou zastávku, která byla naplánována na 16. dubna. Pro fanoušky karibské muziky intenzivně řešíme náhradní koncert na květen. Ve hře je teď několik jmen, jasno by mělo být na začátku příštího týdne. Vstupenky (včetně combo ticketů Ky-Mani + Anthony B) můžete vracet v místě zakoupení anebo je využít na chystaný květnový koncert. Pokud jste koupili lístky online přes web nebo Facebook Lucerna Music Baru, obraťte se prosím na zákaznickou podporu Eventim.cz.

Anthony B stále nemá povolení vycestovat ze Spojených států kvůli restrikcím ze strany imigračního úřadu. Už v březnu byl donucen evropské turné o měsíc posunout a dosud se jeho právníkovi nepodařilo docílit posunu v této situaci. Celé turné po Evropě bylo proto oficiálně zrušeno. Anthony B, pořadatelé turné i Lucerna Music Bar se tímto velmi omlouvají všem fanouškům za zrušení koncertu a problémy s tím spojené. Věříme, že se tohoto výjimečného zpěváka povede dovézt do Prahy někdy v budoucnu.

Vstupenky (včetně combo ticketů Ky-Mani + Anthony B) můžete vracet v místě zakoupení anebo je využít na chystaný květnový koncert. Pokud jste koupili lístky online přes web Lucerna Music Baru, obraťte se prosím na zákaznickou podporu Eventim.cz.

Web kapely: http://www.anthonybmusic.net

 
 
zpět