Newsletter

Přihlašte se do newsletteru.

Jaké sociální sítě pravidelně používáte?

Zobrazit výsledky ankety

Loading ... Loading ...

Program

DINOSAUR JR. / USA - 18. 02. 2013 20:00

INDEPENDENT ROCK

Pánům z agentury Silver Rocket  se podařilo znovu pozvat hodně velkou lahůdku. Tady je jejich vyjádření: “Když jsme v roce 2008 pozvali Dinosaur Jr. do Prahy a ono to vyšlo, Torr napsal, že to celý musí bejt “by the fans for the fans”. A to pořád platí. Nebudeme teď proto odpalovat oslavný ohňostroje, bušit se triumfálně do prsou a vykřikovat něco o ”legendární kapele nezávislýho rocku”. Na tenhle koncert se prostě společně s váma TĚŠÍME JAKO SVINĚ. Dinosaur Jr. se po pěti letech vracejí, hrát budou tentokrát 18. února v Lucerna Music Baru.

Aran psal ve svý recenzi na nový album "I Bet On Sky" tohle: "V jakýkoliv sestavě a v jakýkoliv konstelaci dokázal Mascis nahrát skvělou muziku, ale mám pocit, že právě tři poslední alba s Barlowem a Murphem („Beyond“ z roku 2007, „Farm“ z roku 2009 a letošní novinka) jsou vrcholem Dinosaur Jr. Není vůbec špatný stárnout s těmahle borcema!" Souhlasíme! Silver Rocker promotion

Nejlevnější vstupenky jsou na většinu koncertů k dostání na pokladně klubu a přes tyto stránky. Lístky jsou v prodeji také v předprodejích Eventim, TicketPortal, TicketPro a TicketStream navýšené o servisní poplatek.

Web kapely: http://www.dinosaurjr.com

tisková zpráva
Předprodej pokladna Lucerna Music Baru: 550 Kč
Cena Lucerna Music Bar na místě: 650 Kč

 

VSTUPENKY


 
zpět