Newsletter

Přihlašte se do newsletteru.

Jaké sociální sítě pravidelně používáte?

Zobrazit výsledky ankety

Loading ... Loading ...

Program

KY-MANI MARLEY / JAM - 13. 02. 2013 20:00

REGGAE

Nad střední Evropou se prý schyluje na regulérní zimní sezónu, a tak jsme preventivně potvrdili vedle již anoncovaného koncertu jamajského Anthony B ještě jednu velkou lahůdku co přinese do města karibskou hudbu a temperament. 13. února 2013 konečně přijede poprvé do ČR jamajský zpěvák, muzikant, herec a producent Ky-Mani Marley! Hitmaker, který dal světu songy, jako “Warrors”, “Dear Dad”, “One Time” nebo třeba “Fell in Love”. Své debutové album natočil ve dvaceti, aktuální desky “New Hights” vyšla v roce 2012 a my se konečně dočkáme české premiéry!

Do 31.12. jsou vstupenky k dostání na pokladně klubu za 400Kč, od 1. ledna do 13. února 2013 budou k mání za 500Kč. Mimo klub jsou lístky k dostání také přes Eventim, TicketPortal, TicketPro a TicketStream navýšené o poplatek prodejce. Cena na místě (pokud nebude vyprodáno): 600Kč.

REAL REGGAE FANS COMBO TICKET!
V prodeji je i reggae fans combo-ticket, s kterým uvidíte Ky-Maniho i Anthony B za jednu výhodnou cenu! Combo-tickety jsou k dostání do 31.12. za 700Kč a poté až do dne koncertu za 800Kč. Tyto lístky jsou k dostání pouze na pokladně Lucerna Music Baru, případně online přes tyto stránky a síť Eventim.

Web kapely: https://twitter.com/MaestroMarley

Předprodej pokladna Lucerna Music Baru: 400 Kč
Cena Lucerna Music Bar na místě: 600 Kč
 

VSTUPENKY


 
zpět