Event

-123min. & guests – album release party

Date 25.09.2019
Doors 20:00
Start 21:00
Presale Lucerna Music Bar box office250Presale Lucerna Music Bar website266–478Price on doors350/550PresalesLucerna Music Bar box office and website, GoOut.cz, Ticketmaster, Ticketportal
Buy tickets online Buy tickets online

Fenomenální kapela -123min. vydává po dlouhých deseti letech nové studiové album! Pro tento speciální koncert si kapela pozve několik hostů, které bude ovšem odtajňovat postupně. Jisté je, že vás čeká nezapomenutelný večer plný mistrovského muzikantství a čiré radosti z hudby. Kapelu tvoří trio uznávaných muzikantů; zpěvák, kytarista a autor písní Zdeněk Bína, baskytarista Fredrik Janáček a výjimečný bubeník Dano Šoltis.

Síla kapely spočívá především v živých energických koncertech, které jsou z velké části tvořeny improvizací. Propojují žánry jako soul, groove, jazz, funk či world music. A protože, jak sami říkají, nejsou porostlí mechem, jsou otevřeni i vlivům současné hudby. Na minutovský pelmel se nejen dobře tančí, ale jelikož jde o výjimečné muzikanty, dobře se na ně také dívá.

Minuty vydali pět alb a obdrželi cenu Anděl za Objev roku v roce 1999. Hráli na předních českých festivalech, vyprodávali kluby u nás i na Slovensku. Jako jedna z mála tuzemských kapel slavili úspěchy také v zahraničí, kde odehráli kolem dvou set koncertů v klubech a na festivalech (Holandsko, Polsko, Francie, USA nebo Anglie…).

Křtem nové desky začíná nová etapa kapely a vy můžete být u toho.

V prodeji jsou vstupenky na sezení a na stání:
STÁNÍ 250 Kč + poplatky

SEZENÍ NA BALKONĚ 450 Kč + poplatky
– pouze na webu Lucerna Music Baru a GoOut.cz

Tickets online

How does the sale work?

  • Select your tickets and add your contact info
  • Pay by card via payment gateway
  • Your tickets will be delivered to your email
We care about your environment, you don't need to print the tickets, just show them on your smartphone screen.
Předprodejní systém zajišťuje GoOut.cz
Buy tickets online

Other events

Show full program