Event

Voila! – album release party

Date 05.10.2017
Doors 20:00
Start 21:00
Presale Lucerna Music Bar box office200Price on doors250PresalesLucerna Music Bar box office and website, GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal
Buy tickets online Buy tickets online

Multižánrová kapela Voila! pokřtí v Lucerna Baru své nové album. To se jmenuje On the Waves a je druhým albem kapely. Kromě již tradiční francouzštiny na něm zazní písně v angličtině, ale i ve slovenštině – mateřštině zpěvačky kapely Zdenky Trvalcové, která je často právem označovaná za slovenskou Zaz. Album, na němž kapela nově využívá i elektronické prvky, vznikalo ve studiu Golden Hive u Filipa Jelínka (J.A.R, Illustratosphere), který se na něm spolupodílel i produkčně. Na albu hostuje 13 skvělých hudebníků, z nichž se většina objeví i na podiu v Lucerně. Deska volně navazuje na první album Décollage, a bylo opět inspirováno příběhy z cest zpěvačky Zdenky.

Na křest si Voila! pozvali i další zajímavé hudebníky. Předkapela sester Lamošových, známých z kapely Hot Sisters, nejprve zahřeje diváky v rytmu swingu. Mezi dalšími hosty, kteří vystoupí společně s VOILA!, se objeví např. raper Jen Hovorka , smyčcový kvartet Kvintesence, zpěvačka Marta Balážova a mnoho dalších. Album pokřtí slovenská zpěvačka Katarzia a o afterparty do pozdních nočních hodin se postará DJ Tom Cortés.

Tickets online

How does the sale work?

  • Select your tickets and add your contact info
  • Pay by card via payment gateway
  • Your tickets will be delivered to your email
We care about your environment, you don't need to print the tickets, just show them on your smartphone screen.
Předprodejní systém zajišťuje GoOut.cz
Buy tickets online

Other events

Show full program