Event

Voila! – album release party

Date 05.10.2017
Doors 20:00
Start 21:00
Presale Lucerna Music Bar box office200Price on doors250PresalesLucerna Music Bar box office and website, GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal

Multižánrová kapela Voila! pokřtí v Lucerna Baru své nové album. To se jmenuje On the Waves a je druhým albem kapely. Kromě již tradiční francouzštiny na něm zazní písně v angličtině, ale i ve slovenštině – mateřštině zpěvačky kapely Zdenky Trvalcové, která je často právem označovaná za slovenskou Zaz. Album, na němž kapela nově využívá i elektronické prvky, vznikalo ve studiu Golden Hive u Filipa Jelínka (J.A.R, Illustratosphere), který se na něm spolupodílel i produkčně. Na albu hostuje 13 skvělých hudebníků, z nichž se většina objeví i na podiu v Lucerně. Deska volně navazuje na první album Décollage, a bylo opět inspirováno příběhy z cest zpěvačky Zdenky.

Na křest si Voila! pozvali i další zajímavé hudebníky. Předkapela sester Lamošových, známých z kapely Hot Sisters, nejprve zahřeje diváky v rytmu swingu. Mezi dalšími hosty, kteří vystoupí společně s VOILA!, se objeví např. raper Jen Hovorka , smyčcový kvartet Kvintesence, zpěvačka Marta Balážova a mnoho dalších. Album pokřtí slovenská zpěvačka Katarzia a o afterparty do pozdních nočních hodin se postará DJ Tom Cortés.

Other events

Show full program