4 důvody, proč si nenechat ujít čtvrteční koncert Tonya Graves

[Datum akce: 4. 5. 20:00

Ve čtvrtek 4. května k nám dorazí skvělá zpěvačka Tonya Graves se svojí novou kapelou. Dali jsme dohromady 4 důvody, proč budeme ve čtvrtek netrpělivě očekávat úder deváté hodiny. :)

1. Milujeme její hlas
Nádherný hluboký vokál téhle americko-české zpěvačky se opravdu skvěle poslouchá. Naživo dokáže být Tonya velmi jemná, ale taky se do toho umí pořádně opřít a přivést klub do varu. Zvládá blues, pop i R&B a zní to parádně.

2. S Monkey Business jí už neuvidíte
Před nedávnem odešla po 16 letech z Monkey Business, aby se mohla věnovat sólové dráze. „Mankáči“ mají koncertů spoustu, ale vidět Tonyu live je o poznání těžší. Nepropásněte tedy šanci poslechnout si jí 4. května u nás!

3. Zahraje materiál ze svých skvělých sólových desek
Tonya zatím vydala dvě sólové desky. První byla tanečněji laděná I’m The Only Me, ta druhá nese název Back To Blues. S ní se Tonya vrátila ke kořenům hudby, na které vyrostla a v bluesových úpravách přezpívala třeba Raye Charlese, Willieho Dixona, Elvise Presleyho, Jimiho Hendrixe, Dolly Parton a mnoho dalších.

4. Obklopuje se prvotřídními muzikanty
Na koncept celého alba Back To Blues dohlížel uznávaný kytarista Lukáš Martínek, který k nahrávání přizval řadu dalších špičkových muzikantů. Za všechny jmenujme jazzového varhaníka a pianistu Ondřeje Pivce, jenž nahrál několik partů na poslední album Gregoryho Portera, které posléze získalo cenu Grammy. Její novou doprovodnou kapelu tvoří zkušení muzikanti: Ondřej Sluka – bicí, Martin Landa – basa, Pepa Flores – kytara a Jenda Pudlák – klávesy.

Předchozí novinka

Top 5 květnových koncertů

[
Zima se drží Prahy, seč jí síly stačí a venkovnímu posezení příliš nepřeje. Ale nezoufejte – proto jsme tu my a náš tradiční výběr pěti koncertů, …
Číst více