Program
Datum akce: 20/5 18:30

4 důvody, proč zajít na sobotní koncert British Sea Power

Britská rocková parta British Sea Power přijíždí v sobotu 20. května do Prahy s novým albem. Máme pro vás 4 důvody, proč byste si neměli tento koncert nechat ujít.

1. Po dlouhé době mají nové album
V březnu tohoto roku vydali British Sea Power novou desku Let The Dancers Inherit The Party, kterou 20. května představí naživo u nás. V pořadí šestá studiová nahrávka vznikala čtyři roky v Sussexu, v Londýně a na magickém skotském ostrově Skye. Charakterizuje jí návrat ke kytarovému zvuku a podle kytaristy Martina Nobleho se jedná o dosud nejpřímější album v historii kapely.

2. Jejich hudba oplývá netradičními tématy
British Sea Power po celou svoji kariéru zhudebňují historické momenty a nechávají se inspirovat přírodními vlivy, stejně tak jako nejrůznějšími palčivými otázkami ohledně fungování moderní společnosti. Na nové desce se tak kapela zaobírá třeba hvězdami na noční obloze, ale také metodologií mediální manipulace a spoustou dalších neobvyklých témat.

3. Respekt jim vyjádřily ty největší hudební legendy
Netradiční tvorbu těchto Britů ocenili v minulosti třeba David Bowie nebo Lou Reed. Ani jeden z nich už mezi bohužel námi není, ale jistě by oba ocenili i písně z nejnovějšího alba. Nám se nové věci líbí moc a věříme, že vy budete také nadšení! Rozhodně Vám doporučujeme přesvědčit se na vlastní uši.

4. Naživo jsou neskutečně charizmatičtí
Koncertní podání je u rockové kapely alfou a omegou úspěchu a vzhledem k tomu, kolik chodí na koncerty British Sea Power lidí a na jakých festivalech běžně hrají (třeba Glastonbury), dá se 20. května očekávat vskutku brilantní vystoupení. Jak zní British Sea Power naživo, se můžete podívat třeba tady na videu dole.

Vstupenky za předprodejní cenu 390 Kč (+ poplatky) zakoupíte na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu Lucerna Music Baru, GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal. Na místě 490 Kč.