5 důvodů, proč si nenechat ujít Thundercata

[Datum akce: 5. 4. 20:00

Ve středu 5. dubna nás čeká koncert hudebního génia jménem Thundercat. Pokud vás zpráva o této hudební události minula, anebo ještě nejste na 100 % rozhodnutí, máme pro vás 5 důvodů, proč nezůstat ve středu doma.

1. Jeho hra na basu je naprosto nezaměnitelná a ještě navíc krásně zpívá
Se svojí šestistrunnou (!) basou dokáže vykouzlit nádherné kompozice a rytmický nástroj tak povyšuje na plnohodnotný sólový instrument. Jeho sametový hlas navíc skvěle dotváří atmosféru skladeb.

2. Nedávno vydal famózní album
Třetí studiové album Drunk, na kterém se to jenom hemží zvučnými jmény rozličných hostů a které mu spoluprodukoval Flying Lotus, sbírá od fanoušků i kritiky samé kladné recenze. Např. magazín Pitchfork ho ve své recenzi označil za „Best New Music“. A právě s touto nahrávkou přijede Thundercat na pražský koncert. Máme se na co těšit.

3. Hrál s Erykah Badu i se Suicidal Tendencies
Thundercatovo žánrové rozpětí je skutečně hodně široké. Působil jako basák u trash-hardcore-punkových chuligánů Suicidal Tendencies, ale pražcům diktoval i na deskách Erykah Badu, Kamasi Washingtona, Keziaha Jonese a celé řady rapperů (Childish Gambino, Mac Miller, Vic Mensa, Ty Dolla Sing nebo Kendrick Lamar).

4. Vyhrál Grammy
A právě s posledně jmenovaným vyhrál v loňském roce Grammy za nejlepší Rap / Sung Collaboration, kterou s Kendrickem předvedli v tracku These Walls. Thundercat hraje často tuhle pecku i naživo, takže se na pražský koncert opravdu vyplatí přijít!

5. Před Thundercatem zahrají Android Asteroid
Domácí parta producentů Jana Pospíšila a Tomáše Konůpky doplněná o skvělé muzikanty v současnosti připravuje materiál na čtvrtou studiovku a vůbec nekoncertuje. U příležitosti Thundercatova koncertu přeruší koncertní mlčenlivost a ujmou se prestižní role jeho předkapely. Kdo chcete vidět Android Astroid letos naživo, máme jedinou šanci právě ve čtvrtek 5. dubna u nás.

Vstupenky jsou v prodeji za 550 Kč + poplatky na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu Lucerna Music Baru, GoOut.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal. Na místě 650 Kč.

Předchozí novinka

Před Thundercatem vystoupí Android Asteroid. Bude to jejich jediný letošní koncert

[
[Datum akce: 5. 4. 20:00
Dlouho očekávané vystoupení hudebního génia Thundercata, které se uskuteční 5. dubna v Lucerna Music Baru, dostává pomyslnou třešničku na dortu. …
Číst více