Horkýže Slíže se v rámci oslav 25. výročí představí v březnu hned dvakrát

[Datum akce: 8. 3. 19:00

Nitranská kapela Horkýže Slíže oslaví v roce 2017 čtvrt století své existence. Za svou kariéru si vybudovala na Slovensku i v České republice velice solidní pozici, kdy na svých samostatných štacích vyprodává kluby, kulturní domy i sportovní haly. Slíže se staly oblíbenou festivalovou stálicí napříč oběma republikami, odehrály přes 2000 koncertů, vydaly 15 alb, na YouTube mají přes 100 miliónů zhlédnutí, na Facebooku 200.000 fans a v aktuální anketě Slavík byly diváky oceněny jako druhá nejoblíbenější slovenská kapela. V rámci oslavného klubového turné k 25 letům se Slíže představí v Lucerna Music Baru hned 2 večery za sebou – 8. a 9. března.

Vstupenky jsou v prodeji za 250 Kč + poplatky od 16. 12. na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu Lucerna Music Baru, GoOut.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal. Na místě 300 Kč.

V roce 2017 vydává kapela další řadové album a vyráží na jubilejní turné, které v České republice bude čítat na jaře 25 klubových koncertů a na podzim 25 štací po kulturních domech a sportovních halách. Nebudou chybět dekorace, vizualizace ani Kukovy originální, nepředvídatelné a neotřelé fórky. „Graficky nás inspirovaly staré videohry z dob našich začátků. Toto téma bude součástí koncertů i proma“, říká Dr. Juro Štefánik, který s myšlenkou propojení minulosti a současnosti přišel a dohlíží na realizaci. Zpěvák Kuko dodává: „Jsme pilní jako včely a držíme se hesla – …po každém hovno, enem po včelách med“.

Na každém koncertu se objeví momenty překvapení. Na pódiu se objeví kapitán letadla, bezdomovec, tým chirurgů na operačním sále, opravář Emil Bacigala a jiné postavy. Jak se představí Slíže tentokrát se musíme nechat překvapit, protože jak známo, neprozrazují nic předem. Možná opět přiletí z jiné planety.

Předchozí novinka

Metaloví Deafheaven přijedou na 1. máje do Prahy

[
[Datum akce: 1. 5. 20:00
„Všechno škatulkování je žrádlo pro hašteřivé středoškoláky,“ říká o pozici Deafheaven na metalové scéně zpěvák George Clarke. Kapela, kterou …
Číst více