Hudební génius Thundercat představí novou desku

[Datum akce: 5. 4. 20:00

Americký baskytarista, zpěvák a funkový vetřelec Thundercat vydal na labelech Brainfeeder / Ninja Tune svojí třetí sólovou desku Drunk, se kterou přijede 5. dubna do Lucerna Music Baru. Umělec známý spoluprací např. s Kendrickem Lamarem, Suicidal Tendencies či Kamasi Washingtonem dostal na album řadu hvězdných hostů a sbírá samé nadšené reakce.

Drunk obsahuje dvacet tři, povětšinou velmi krátkých, tracků. Téměř na všech spolupracoval s losangeleským groovy mágem Flying Lotusem a občas si k tomu přizval ještě někoho dalšího. V písni Walk On By tak uslyšíte Kendricka Lamara, v Drink Dat diktuje Wiz Khalifa a do tracku The Turn Down přispěl svým hlasem Pharrell Williams. Vydání alba předznamenal singl Show You The Way, v němž se objevil Kenny Loggins a Michael McDonald, zpěvák z legendárních The Doobie Brothers.

Celá deska zní velmi kompaktně a zasněně, zároveň z ní však dýchá pozitivní energie. Thundercat nehoní basové pražce jen tak pro nic za nic, naopak pomocí svého nástroje vymýšlí velmi podmanivé kompozice, které posluchače dovedou takřka do stavu beztíže. Drunk si vysloužil výborné recenze napříč nejdůležitějšími světovými médii a magazín Pitchfork mu dokonce udělali titul Best New Music.

Thundercat u nás vystoupí naživo ve středu 5. dubna a bude to nepochybně hudební lahůdka měsíce! Vstupenky v předprodeji za 550 Kč + poplatky seženete na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu Lucerna Music Baru, GoOut.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal. Na místě 650 Kč.

Předchozí novinka

Barcelonská senzace Che Sudaka se vrátí 5. března do Lucerna Music Baru

[
[Datum akce: 5. 3. 20:00
Neuvěřitelných 15 let nepřetržitého koncertování po celém světě mají za sebou Che Sudaka ze Španělska. Do Lucerna Music Baru se v rámci oslav …
Číst více