Just Dance Night s Mydy Rabycad už dnes!

[Datum akce: 24. 10. 20:00

Mydy Rabycad zvou v pondělí 24. října do Lucerna Music Baru na velkolepou show nazvanou Just Dance Night. Čeká vás dlouhá párty, na kterou kapela pozvala dechovou sekci a řadu zajímavých hostů.

Vstupenky jsou v předprodeji za 230 Kč + poplatky na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu Lucerna Music Baru, GoOut.cz, Ticketpo a Ticketportal. Na místě 280 Kč.

Roztančenou atmosféru večera, pojmenovaného po nedávno vydaném singlu a videoklipu Just Dance Night podpoří jeden z nejlepších pražských partymakerů DJ N’zym, jehož pojetí radosti ze hry a originální interakce s publikem je kapele velmi blízké. Afterparty pak rozjede DJ Tommy Weed, tedy bubeník a hudební producent Mydy Rabycad Tomáš Konůpka a završí jej jeden z nejbližších kreativních spolupracovníků kapely DJ Risto Sokolovski, který má připravený speciální taneční set.

Letošní festivalová sezóna byla pro Mydy Rabycad opravdu vydařená a se svými fanoušky mají co oslavovat. sklidili úspěch v Jižní Koreji, zaujali na ikonickém Glastonbury v Británii, v Německu, Dánsku, Francii i Turecku. “S Mydy jsme projeli řadu míst po celém světě, ale doma je doma. V Lucerně se už každoročně potkáváme nejen s fanoušky, ale i s rodinami, přáteli a se všemi dalšími, co při nás stáli nejen v našich začátcích, ale i dnes,” říká Žofie s respektem a dodává: “Toho si moc vážíme a právě proto má pro nás pondělní koncert velkou váhu. Šíleně se těšíme!”

Předchozí novinka

Spanilá jízda bubeníků se představí už v neděli v Lucerně

[
[Datum akce: 23. 10. 20:00
V pátek 14. října odstartoval v podhůří Jizerských hor v pořadí 15. Slet bubeníků, který se představí v neděli 23. října také v pražském Lucerna …
Číst více