Legendární Asian Dub Foundation přijedou v listopadu

[Datum akce: 10. 11. 19:00

Po letním open-air vystoupení na Mighty Sounds zamíří britské legendy drum’n’bassu Asian Dub Foundation do klubu – 10. listopadu 2016 vystoupí v pražském Lucerna Music baru.

Britská taneční legenda mísící drum’n’bass, dub a další elektronické styly s tradičními prvky z východu, se vrací po úspěchu na festivalu Mighty Sounds do České republiky. Skupina, která se po více než dvaceti letech existence nepřestala vyvíjet, v roce 2015 vydala zatím poslední album More Signal More Noise. ADF představují kombinaci tvrdého junglového rytmu, dubových basových linek, industriálních zvuků a netradičních hudebních nástrojů. Navíc stále umí předvést strhující set plný osvědčených hitů i nejnovějších kousků. Tentokrát Asian Dub Foundation přijedou roztančit pražský Lucerna Music Bar. Jako speciální hosté vystoupí Mr. Cocoman, Dr. Kary a MessenJah se svým novým projektem Nevereš.

Vstupenky lze zakoupit v předprodeji na webu Lucerna Music Baru a na GoOut.cz za 640,-.

Předchozí novinka

Před roční pauzou zahrají Chinaski v Lucerna Music Baru

[
[Datum akce: 11. 12. 19:30
Tradičními klubovými koncerty se letos kapela Chinaski na rok rozloučí se svými fanoušky. Na pódia se vrátí až na podzim 2017 a nebude hrát ani …
Číst více