Lucerna Music Bar získal cenu Venue roku na Nouvelle Prague

O víkendu jsme na cenách hudební konference Nouvelle Prague získali cenu Venue roku!!! Děkujeme moc všem lidem z branže, kteří nám dali hlasy. Je to velká pocta a nesmírně si toho vážíme! Zároveň bychom rádi poděkovali také vám, našim návštěvníkům za neutuchající přízeň, protože bez vás by nebyla žádná cena, vlastně ani žádná venue. :)

Cena Venue roku:
Cena je určena pro koncertní prostor bez ohledu na jeho velikost, kam se všechny kapely chtějí vracet, kde návštěvník vždy najde nadstandardní servis, který má zajímavou, osobitou a neotřelou dramaturgii, disponuje lidsky i profesně zdatným personálem a je po všech stránkách příkladným zařízením svého druhu.

Ceny Nouvelle Prague:
Cenami chce Nouvelle Prague vyzdvihnout významné počiny nebo osobnosti, které v daném roce prokázaly výrazný přínos pro rozvoj a obohacení hudebně podnikatelské komunity. Na výběru oceněných se podílí pouze příslušníci hudebně podnikatelské komunity, zcela záměrně se nejedná o hon za hlasy veřejnosti, ale o profesní anketu profesionálů.

Klikněte si pro více info o Nouvelle Prague.

Předchozí novinka

Tepličtí Do řady! zahřejí podium Stiff Little Fingers

[
[Datum akce: 15. 11. 18:30
V roce 1987 na troskách kapely V3S založil kytarista Vladimír Volman spolu s bubeníkem Janem Kyselkou, zpěvákem Jakubem Znamenáčkem, …
Číst více