Můza Davida Lynche a herečka z nové série Twin Peaks přijede do Prahy

[Datum akce: 21. 11. 20:00

Chrysta Bell je dlouholetá hudební partnerka Davida Lynche. Je to hudebnice a herečka, která využívá dynamických divadelních prostředků a multimediálních prvků k vytváření nezapomenutelných představení. Do Lucerna Music Baru přiveze Chrysta 21. listopadu své druhé album We Dissolve produkované Johnem Parishem, které vychází 9. června. We Dissolve je popová deska s prvky soulu, rocku a jazzu.

Vstupenky jsou v prodeji od pátku 12. května 12:00 za 390 Kč (+ poplatky) na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu Lucerna Music Baru, GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal. Na místě 490 Kč.

Jako herečku budete mít šanci Chrystu Bell vidět v nové, dlouho očekávané sérii Twin Peaks, která bude k vidění od 22. května také v České republice.

Již v osmnácti byla Chrysta zpěvačkou populární austinské kapely texaských muzikantů 8 ½ Souvenirs. Ve svých jedenadvaceti letech se osudově setkala s legendárním režisérem a umělcem Davidem Lynchem, s kterým začala v hudební oblasti spolupracovat. David Lynch pro Chrystu složil a produkoval album This Train, které vyšlo v roce 2011. Evokuje Lynchovy filmy a televizní programy – stejně jako jeho hudební dílo The Big Dream – a nabízí temné hudební plochy s dramatickou atmosférou, do které zapadá hlas Chrysty Bell a oduševnělé melodie..

Dvojice nedávno vydala EP Somewhere in the Nowhere, které na jeji úspěšné debutové album This Train navazuje. O zpěvačce David Lynch říká: “Když jsem ji poprvé viděl na jevišti, přišlo mi, že je z jiné planety. Nejkrásnější nepozemšťanka.”

Kromě spolupráce s Lynchem Chrysta Bell absolvovala nahrávání v anglickém Bristolu, kde se věnovala svému druhému albu s držitelem ceny Mercury Prize, producentem Johnem Parishem, dlouholetým spolupracovníkem PJ Harvey. Na novém albu se jako hosté objeví Adrian Utley z Portishead, klávesista Geoff Downes z kapel Asia a Yes a drone metalový kytarista Stephen O’Malley ze Sunn O))).

Předchozí novinka

Scott McCloud oslaví padesátiny unikátním koncertem s Girls Against Boys a dalšími

[
[Datum akce: 5. 11. 18:30
Scott McCloud, vůdčí osobnost tak zásadních amerických kapel jako Girls Against Boys, Soulside nebo Paramount Styles se rozhodl oslavit své …
Číst více