Podzimní sezónu zahájíme s EBM legendami Die Krupps

[Datum akce: 7. 9. 20:00

Hlavní motor Die Krupps Jürgen Engler je vizionář, který má neslábnoucí vliv na elektronickou hudbu již několik desetiletí. Koncem sedmdesátých let byl mezi prvními německými punkery se svou kapelou Male a vzal tehdy s sebou na turné Campina dlouho předtím, než Die Toten Hosen vůbec existovali. V osmdesátých letech založil společně se svým kongeniálním partnerem Ralfem Dörperem, který je autorem mnoha jejich textů včetně Wahre Arbeit Wahrer Lohn, Die Krupps. A ti se zanedlouho stali vedoucí formací industriálu a EBM. Nestárnoucí legenda vyráží na další turné a na seznamu zastávek nesmí chybět ani 7. září a pražský Lucerna Music Bar!

Vstupenky budou v prodeji od pátku 5. 5. 10:00 za 450 Kč (+ poplatky) na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu Lucerna Music Baru, GoOut.cz, Ticketpro a Ticketportal. Na místě 540 Kč.

Když scénu ovládl v 90. letech mainstream, kapela z Düsseldorfu do své hudby integrovala tvrdé thrashové kytary a stala se společně s Nine Inch Nails a Ministry nejdůležitějším zdrojem inspirace v elektro-metalu a také ovlivnila mnoho kapel tzv. Neue Deutsche Härte (Nová německá tvrdost).

Jako svůj dosud poslední opus magnum nahráli Die Krupps album V – Metal Machine Music, které vyšlo po dvou úspěšných předchozích albech IV –Paradise Now a The Machinists of Joy. Momentálně se kapela nachází ve studiu a pracuje na novém albu které by mělo vyjít ještě v letošním roce, první singl kapela slíbila vypustit v létě.

Předchozí novinka

4 důvody, proč si nenechat ujít čtvrteční koncert Tonya Graves

[
[Datum akce: 4. 5. 20:00
Ve čtvrtek 4. května k nám dorazí skvělá zpěvačka Tonya Graves se svojí novou kapelou. Dali jsme dohromady 4 důvody, proč budeme ve čtvrtek …
Číst více