Prago Union a Champion Sound spolu naposledy zahrají v Lucerna Music Baru

[Datum akce: 16. 11. 20:00

Vyděs mě. Jako by nestačilo to jméno nový desky. Smrt Žije. Ještě ta zpráva. Že Prago Champions končí. Že cesty, který šli posledních 6 let společně. Triumfy i debakly Prago Union + Champion Sound, který začali na kulatém pódiu Lucerna Music Baru se sem zase vrací, aby se zde 16. listopadu rozešly?

Hlavně žádný melodráma. Že se tedy vše vrací na začátek? Kruh se uzavírá? No, není to ani tak kruh jako elipsa kruhu. Záleží od úhlu pohledu. Možná „Zkrátka nic novýho, pořád se v tom motám jak motýl, co lítá do spirály a jen motá brka“. Prago se řítí jak Dezorient Express prostorem bez šoféra dál, „protože dokud je to dění, tak pro mě za mě klidně bloudění“. Nekoná se žádný smuteční obřad. Nezvem vás na pohřeb, ale na křtiny! Carpe diem.

Smrt Žije, tak proč my ne?

Vstupenky jsou v předprodeji za 260 Kč (+ poplatky) na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu Lucerna Music Baru, GoOut.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal. Na místě 300 Kč.

Předchozí novinka

The Dandy Warhols se vrátí v únoru do Prahy s novou deskou

[
[Datum akce: 22. 2. 20:00
22. února 2017 se do Lucerna Music Baru vrátí americká kapela The Dandy Warhols pocházející z Portlandu ve státě Oregon. The Dandy Warhols objeli …
Číst více