Přijďte si zatrsat do rytmu ska a reggae s Polemic

[Datum akce: 15. 11. 20:00

Slovenská ska-reggae kapela Polemic brázdí pódia po celé Evropě už dlouhých 27 let, během kterých si vytvořila věrné publikum na Slovensku a v České republice. Polemic koncertovali také v Polsku, Německu, Itálii a dalších zemích. Do Lucerna Music Baru se vrátí po roce v úterý 15. listopadu.

Vstupenky jsou v předprodeji za 200 Kč + poplatky na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu Lucerna Music Baru, GoOut.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal. Na místě v den koncertu 250 Kč.

Zatím nejaktuálnějším počinem této populární slovenské party je videoklip na song Tancuj, který se stal během letošního léta novým koncertním hitem. Právě na letních festivalech natáčela kapela video, ve kterém zvěčnili taneční kreace svých fanoušků. Odvahu natočit se před stěnou s logem kapely v sobě našli pankáči, zamilované páry i matky s dětmi. Autory námětu jsou členové Polemic, režie se ujal úspěšný filmař Marek Mackovič.

„Klip má dvě linie. První je o lásce k tanci. Lidé to u našeho provizorního tancomatu, který jsme na festivalech postavili, dokazují svojí originalitou a speciálními kreacemi. Druhá linie ukazuje, co zažívá Polemic celé léto. Cestování, festivaly, slunce, koncertování a v neposlední řadě tanec, který je vlastně se vším spojený,“ řekl kytarista a zpěvák Polemicu Michal „Mickey Mouse“ Novácky.

Zatím poslední, v pořadí již sedmé, řadové album Polemic Hey! Ba-Ba-Re-Bop vyšlo v dubnu 2013. Jako hosté se na desce objevili Palo Habera, Matěj Ruppert, Lenka Dusilová, Katka Knechtová a další.

Předchozí novinka

Američtí rockeři Helmet přivezou v lednu novou desku

[
[Datum akce: 21. 1. 18:00
Dlouho očekávané nové album amerických rockerů Helmet – první po šesti letech – představuje tvrdé riffy, bušící bicí a typický hlas frontmana …
Číst více