Proč je Riff Raff absolutní šílenec, na jehož koncertu prostě nemůžete chybět?

[Datum akce: 29. 5. 20:00

1. Chtěl se stát profesionálním wrestlerem.
Riff Raff se minulý rok rozhodl, že začne pořádně cvičit a protože je Američan, tak miluje wrestling. To je takové to zápasení skoro bez pravidel, kde můžete soupeře třeba přetáhnout židlí po hlavě a pak ho ještě kousnout. A protože Riff Raff není žádný troškař, začal ho trénovat sám Hulk Hogan, což je wrestlingová superstar. Backstage nám Riff Raff snad nerozmlátí, ale koncert bude pecka, na to vemte jed.

2. Na žánrech mu nezáleží.
Jeho hudba je hlavně hip hop, ale občas si odskočí i k rocku nebo k EDM. Vždycky z toho ale vyleze skvělý a zábavný rap, se kterým si získal fanoušky po celém světě. Do Lucerna Music Baru přijede vyzbrojen loňským albem Peach Panther a taky počinem Aquaberry Aquarius, což je mixtape z letošního ledna, na které se objevil třeba Wiz Khalifa. A takhle to zní, když vezme Riff Raff (a Diplo!) do ruky kytaru.

3. Má spoustu tetování a miluje neonové barvy.
Stejně tak jako opulentní luxus, třpytivý kýč a značku Versace, které dokonce na svém debutovém albu Neon Icon věnoval track Versace Python. Tenhle chlápek vypadá jako z jiné planety nejen díky svým extravagantním účesům a oblečení, ale taky díky svým tetováním. Na těle má třeba logo basketbalové NBA, na krku pak obří barevné logo MTV. Zvěčnit si nechal taky Barta Simpsona a svého psa Jodyho Huskyho. Když uděláme ten správný kotel, tak si možná nechá vytetovat i Prahu!

4. Kromě hudby se věnuje také filmu.
Spolu s vydáním druhého řadového alba Peach Panther ohlásil Riff Raff také přípravy stejnojmenného rapperského filmu, který by měl spatřit světlo světa letos na podzim a ve kterém si Riff Raff aka Jody HighRoller zahraje hlavní roli. Poetiku snímku předznamenaly klipy k trackům Carlos Slim, 4 MiLLiON či Mercedes.

5. V Česku zahraje poprvé.
Koncert v Lucerna Music Baru 29. května bude jeho tuzemskou premiérou.

Předchozí novinka

4 důvody, proč zajít na sobotní koncert British Sea Power

[
[Datum akce: 20. 5. 18:30
Britská rocková parta British Sea Power přijíždí v sobotu 20. května do Prahy s novým albem. Máme pro vás 4 důvody, proč byste si neměli tento …
Číst více