Scott McCloud oslaví padesátiny unikátním koncertem s Girls Against Boys a dalšími

[Datum akce: 5. 11. 18:30

Scott McCloud, vůdčí osobnost tak zásadních amerických kapel jako Girls Against Boys, Soulside nebo Paramount Styles se rozhodl oslavit své padesátiny v Praze! Stane se tak v Lucerna Music Baru velkým koncertem v neděli 5. listopadu…

Scott McCloud. Hudební resumé tohohle chlapíka je zcela mimořádný. Postpunková muzika by byla nepoměrně chudší – a určitě jiná – kdyby se Scott nerozhodl zasvětit svůj život kytaře a punku… Soulside, Girls Against Boys, New Wet Kojak, Operator NYC, Paramount Styles – každá z jeho kapel nebo projektů, ať je založil v D.C. nebo v New Yorku, je něčím dosud výjimečná a neopakovatelná.

A teď to hlavní: Scott McCloud oslaví 5. listopadu svých 50 let a místem velký oslavy bude – ano – Praha: “Praha je velký město plný temnoty a nádhery. Pro Američana pořád ještě tajemný, i pro expata jako jsem já. Praha inspiruje mojí představivost, stejně jako New York v 90. letech”, říká Scott.

Označte si velkou červenou fixou neděli 5. listopadu. V Lucerna Music Baru budou hrát Girls Against Boys (pozor – jedinej koncert v Evropě v roce 2017 a první od roku 2014, v CZ od roku 2013!) a Paramount Styles jako kapela ve svý nejlepší sestavě. A ještě jednou pozor – postupně budeme dávat na vědomí další a další překvapení. Členové kapel přiletí do Prahy jedině a výhradně kvůli tomuhle koncertu, není to součást žádného turné. Těšíme se velmi!

Prvních 100 lístků do vyprodání, nebo nejpozději do 31. května, bude v prodeji od úterý 9. 5. 19:30 za 399 Kč (+ poplatky) na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu Lucerna Music Baru a GoOut.cz. Pak už budou dražší.

Předchozí novinka

Podzimní sezónu zahájíme s EBM legendami Die Krupps

[
[Datum akce: 7. 9. 20:00
Hlavní motor Die Krupps Jürgen Engler je vizionář, který má neslábnoucí vliv na elektronickou hudbu již několik desetiletí. Koncem sedmdesátých …
Číst více