Top 5 březnových koncertů

Jaro už je sice za dveřmi, ale večer bývá ještě dost zima. Což je ideální důvod, proč vyrazit do tepla Lucerna Music Baru na některý z březnových koncertů! Pojďme se podívat, co jsme pro Vás tentokrát vybrali.

3. 3. Against The Current / US
Pop-punkoví Against The Current z Ameriky existují teprve pár let, ale stihli už vydat 2 velmi podařené nahrávky. V roce 2015 jim vyšlo EP Gravity a nyní jsou na evropském turné k aktuálnímu plnohodnotnému debutu In Our Bones. Hodně příjemnou muziku s výrazným hitovým potenciálem doplňuje šarm zpěvačky Chrissy Costanzy. Jestli máte rádi třeba Good Charlote nebo All Time Low (oběma jmenovaným dělali mimochodem Against The Current předskokany), tak neváhejte a doražte.

5. 3. Che Sudaka / ES
Výbušný Molotovův koktejl, složený z toho nejlepšího ska, cumbia a punku – španělská úderka Che Sudaka se vrací do Lucerna Music Baru v rámci oslav 15 let nepřetržitého celosvětového turné. Ohromující koncertní energie, ostré sociálně kritické texty a koncertní nasazení, jako by každá show měla být poslední. Navrch přidejte několik novinek z připravovaného alba a vyjde vám, že v neděli pátého prostě nemůžete zůstat doma.

13. 3. TOSCA live
Rakouští hudebníci Richard Dorfmeister a Rupert Huber tvoří projekt Tosca, se kterým nyní po třech letech vydávají zbrusu novou desku Going Going Going. Na té se vrací ke kořenům svojí dřívější tvorby a slibují nejen funky či house, ale především svůj nezaměnitelný rukopis. Živě zahrají album i pro tuzemské publikum a kdo nebude mít ten večer dost, může si ještě zatrsat na DJ set Richarda Dorfmeistera. Přijďte se přesvědčit, že existují i Rakušané, kteří to dovedou pořádně rozjet.

14. 3. Agent Sasco aka Assassin & Dub Akom Band / JAM
Jamajský deejay a zpěvák Agent Sasco je horkým želízkem na dancehallové a reggae scéně. Celosvětový úspěch mu přinesla jeho třetí deska Theory of Reggaetivity, kterou si evidentně oblíbil například Kendrick Lamar, protože si Sasca pozval do své show v rámci předávání loňských cen Grammy. My jsme ho už naživo viděli a byla to taková nálož, že jsme museli Sascovi ihned domluvit jeho první pražský koncert. Dredy rozpustit, tohle je absolutní povinnost.

16. 3. Krucipüsk
Legendární strejda Tomáš se svojí partičkou v Lucerna Music Baru už delší dobu nehrál, nicméně teď je ideální čas na nápravu. Kapela je nejen v tradičně výborné koncertní formě, ale nachází se také uprostřed příprav nového alba Sine Amore Nihil, jehož vydání je plánováno na listopad. Je tedy možné, že zazní i nějaká novinka, nicméně nestárnoucích hitů má Krucipüsk v zásobě dost. A to si pište, že Cirkus dneska bude!

Předchozí novinka

Hudební génius Thundercat představí novou desku

[
[Datum akce: 5. 4. 20:00
Americký baskytarista, zpěvák a funkový vetřelec Thundercat vydal na labelech Brainfeeder / Ninja Tune svojí třetí sólovou desku Drunk, se kterou …
Číst více