UDG se vydávají na pokračování Emotikon tour, v Praze se zastaví 15. března

[Datum akce: 15. 3. 19:00

UDG patří mezi hudební stálice české hudební scény. V loňském roce přinesli svým fanouškům pátou řadovou desku s názvem Emotikon. Tradiční vánoční turné bylo na téměř všech zastávkách vyprodané. I rok 2017 se ponese v duchu Emotikonu, kapela se vydá na klubovou šňůru, v rámci níž se zastaví i 15. března v Lucerna Music Baru.

Společně s UDG se můžete těšit rovnou na dva hosty. Role předkapely se zhostí mladá šumperská skupina Trocha klidu. Roli jakési „afterkapely“ přijala ostřílená pražská formace OVOCE (dříve Zakázaný Ovoce). „Snažíme se, aby každej náš koncert byla nekonečná a nezapomenutelná kalba roku, což tahle sestavička zaručuje…“ komentuje s úsměvem koncept turné kytarista Volt.

Vstupenky v předprodeji za 230 Kč (+ poplatky) na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu Lucerna Music Baru, GoOut.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal.

Předchozí novinka

Elektronický projekt Tosca přiveze v březnu nové album

[
[Datum akce: 13. 3. 20:00
Elektronický projekt Tosca producenta Richarda Dorfmeistera a hudebníka a skladatele Ruperta Hubera vydává v únoru 2017 nové album Going Going …
Číst více