Zářící hvězda současného rapu A-F-R-O ukáže Praze svojí flow

[Datum akce: 14. 11. 20:00

Klame tělem. Je sice obrovskej. Ale vypadá krotkej jak méďa Béďa. Klame věkem. Mentoruje ho klasik RA The Rugged Man a bubny dělá Marco Polo, ale není čilý důchodce. Se „zlatou érou“ má věkem společný jen datum narození. Ale…

Pak klamání končí. Pak totiž otevře pusu, rozbalí to v plný parádě a jste definitivně v prdeli. Jeho rap vás rozsápe jak hladovej a převelice nasranej grizzly. Dá vám bombu, že vám shoří límec. Má rap jako by mu bylo 40 a posledních dvacet let nedělal nic jinýho, než honil skills. Přijíždí jak blanickej rytíř v sedle monumentální flow.

Uvidíte, co jste ještě neviděli. Uslyšíte, co jste ještě neslyšeli… Leda že byste už z týpka jménem A-F-R-O odpadli letos na Kempu. A tolik se vás do toho hangáru zase nevešlo. A-F-R-O a Marco Polo aneb pokud máš rád rap, pak rozhodně to nejlepší co aktuálně můžeš dostat.

A-F-R-O & Marco Polo 14. listopadu na Definition of a Rap Flow Boomboxu.

Vstupenky jsou v předprodeji za 300 Kč (+ poplatky) na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu Lucerna Music Baru, GoOut.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal. Na místě 370 Kč.

Předchozí novinka

Cena Nouvelle Prague Venue roku putuje do Lucerna Music Baru

[
Z letošního ročníku hudební konference Nouvelle Prague jsme si odnesli cenu „Venue roku“. Je to pro nás velká čest! Ceny Nouvelle …
Číst více