Akce

808 State / UK – ZRUŠENO

Datum 16.05.2018
Doors 20:00
Start 21:00
PředprodejeTicketpro

Koncert 808 State byl díky nepředvídatelným okolnostem ze strany managementu zrušen. Od pondělí 30. dubna je možné vrátit vstupenky v místě nákupu, anebo prostřednictvím portálu Ticketpro.cz. Pokud máte nějaké otázky ke koncertu, prosím kontaktuje přímo organizátory na jejich FB stránce.

Děkujeme za pochopení.

V Praze vystoupí britská legenda elektronické taneční hudby 808 State, která je spřízněná s kultovními New Order. Jen o nemnohých hudebnících a kapelách lze říci, že přehodili výhybku v historii moderní taneční hudby a definovaly její směr na další dekády. Mezi takové výjimečné sestavy patří jistě britští 808 State. Podobně jako s nimi spříznění New Order se 808 State dosud Česku vyhýbali a tak koncert v plné sestavě se všemi zakládajícími členy a kapelou bude zcela výjimečným zážitkem.

„808 State provedli revoltu na hudební scéně druhé poloviny 80. let a stali se inspirací pro Underworld, Orbital nebo Chemical Brothers,“ napsal renomovaný časopis NME.

Debutové album 808 STATE Newbuild je respektovaným milníkem v historii taneční hudby. Dodejme, že kapela, která je považována mimo jiné za zakladatele tanečního stylu acid house a je spojována s legendárním manchesterským klubem Haçienda, v průběhu své existence intenzivně spolupracovala mimo jiné s takovými osobnostmi, jako je Björk, David Bowie, Quincy Jones, Afrika Bambaataa, zakladatel Joy Division a New Order Bernard Sumner, Brian Eno, u nás oblíbená Lou Rhodes z kapely Lamb nebo skupiny Primal Scream a Soundgarden.

Vstupenky jsou do 31. 12. 2017 v prodeji v síti Ticketpro za 490 Kč

Další akce

Zobrazit celý program