Akce

Asian Dub Foundation / UK, support: DJ Yukimura

Datum 05.11.2015
Doors 20:00
Start 21:00
Předprodej pokladna Lucerna Music Baru590Cena na místě690PředprodejePokladna a web Lucerna Music Baru, GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal, Eventim

Asian Dub Foundation se po úspěšném vystoupení na vyprodaném festivalu Rock for Churchill vrátí 5. listopadu do České republiky. Přírodní areál vroutecké Myslivny vymění za klubovou atmosféru Lucerna Music Baru, kam přivezou novou desku More Signal More Noise. ADF svým nadupaným festivalovým setem ukázali, že ani náhodou nepatří do starého železa a že stále ještě dokáží roztančit každého fanouška pod pódiem.

Koncert je součástí série dvaceti koncertů u příležitosti 20. výročí Lucerna Music Baru.

Nové album ADF More Signal More Noise vyšlo 10. července. „Novou desku jsme začali nahrávat hned ráno po šíleném koncertu ve Village Underground. Probudili jsme se v sobotu ráno a dovalili jsme se do Red Bull Studios v Londýně. Někteří z nás začátek session skoro propásli,“ říká pobaveně o začátku nahrávání kytarista Steve Chandra Savale. Nové skladby byly nahrány během pouhých tří dnů a v dalších třech byly smíchány, což pravděpodobně vysvětluje hektický, ale na druhou stranu soustředěný karnevalový chaos deseti skladeb na More Signal More Noise. Kapela nahrávala, jakoby stála na pódiu. Žádné předem připravené beaty a skoro vše na první dobrou.

Asian Dub Foundation přijedou do Lucerna Music Baru ve znovuobnovené sestavě s původními členy DR Das (basa), Rocky Singh (bicí), Ghetto Priest (zpěv) a novým členem Fluteboxer Lee (flétna & beatbox).

Koncert Asian Dub Foundation proběhne v rámci série 20 koncertů u příležitosti 20. výročí Lucerna Music Baru. V rámci narozeninové série se v Lucerna Music Baru představí Dub FX, Marina and the Diamonds, Incognito, The Cinematic Orchestra, Jaga Jazzist, Talib Kweli, The Wombats nebo Dub Pistols. Další koncerty výroční série budou odhaleny postupně v průběhu pár týdnů.

SUPPORT: DJ Yukimura

Line-up:
20:00 club open
20:30 DJ Yukimura (Mustakillah Sound)
21:30 ASIAN DUB FOUNDATION
after DJ Yukimura (Mustakillah Sound)

Další akce

Zobrazit celý program