Akce

Agent Sasco aka Assassin & Dub Akom Band / JAM

Datum 14.03.2017
Doors 20:00
Start 21:30
Předprodej pokladna Lucerna Music Baru350PředprodejePokladna a web Lucerna Music Baru, GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal

V březnu dorazí poprvé do Prahy jamajský deejay Agent Sasco aka Assassin! Jeden z nejvýraznějších hlasů jamajské scény vydal na jaře 2016 výbornou třetí desku Theory of Reggaetivity, která vyšla u labelu Germaica Digital. Vedle zakladatale této značky Pioneara na ní najdete produkci mj. od Shaggyho nebo německých hitmakerů ze Silly Walks Discotheque!

Agent Sasco, který je léta uznávaným dancehallovým interpretem, vzdal na tomto albu čest kořenům reggae music a zároveň skvěle ukázal pestrost a kvalitu tohoto žánru, který v roce 2017 oslaví 50. výročí od svého pojmenování. Deska Theory of Reggaetivity slaví celosvětové úspěchy a navíc těsně před jejím vydáním jeho hlas zazněl na předáváních Grammy v rámci show Kendricka Lamara, který jej pozval do tracku The Blacker The Berry. Sasco byl velkou část roku 2016 na turné po celé planetě. Měli jsme jej možnost vidět a slyšet v srpnu za doprovodu Pioneara v roli selektora a byla to taková nálož hitů, bezchybné flow a charisma, že jsme se hned ptali po možnosti pražského koncertu. To se povedlo zrealizovat a v březnu budete mít možnost vidět tohoto umělce za doprovodu francouzského top backing bandu Dub Akom.

Další akce

Zobrazit celý program