Akce

BÁRA BASIKOVÁ & BAND

Datum 15.04.2014
Doors 21:00
Cena na místě250

Zpěvačka Bára Basiková vystoupí se svou kapelou na podporu projektu Nový život díky plastice, jehož je letos hlavní patronkou. Těšit se můžete na nové písničky z aktuálního alba Belleville i na největší hity, kterých Bára za celou svou bohatou kariéru nasbírala nepočítaně. Jako support se představí pop-indie kapela Nebezpečné známosti, po koncertě následuje populární 80’s video party DJe Jirky Neumanna, která bude tentokrát zaměřena na  novoromantické, post-punkové a gotické kapely. Výtěžek z této charitativní akce putuje na konto projektu Nový život díky plastice.

Nový život díky plastice je jedinečný charitativní projekt Dr. Tomáše Doležala určený všem, které trápí viditelná a pomocí plastické chirurgie odstranitelná vada na kráse. Cílem projektu je nejen „opravit“ fyzické nedostatky na kráse, ale především navrátit ztracené sebevědomí, psychickou pohodu a žít plnohodnotný život bez mindráků. Nový život díky plastice není lhostejný k druhým a chce pomáhat ještě více! Proto věnuje každý rok veškeré vybrané finanční prostředky od výherkyň (symbolickou částku za operaci) a partnerů projektu těm, kteří se bez cizí pomoci neobejdou, např. onkologickým pacientům v boji s rakovinou.

V rámci večera pokřtí své nové CD česká skupina Všichni svatí. V té se spojili zkušení hudebníci, kteří stáli u zrodu skupiny Lucie a mají za sebou spolupráci například s Petrem Mukem nebo právě Bárou Basikovou. Album vznikalo ve studiích v Bruselu a v Londýně.

BÁRA BASIKOVÁ & BAND
+ 80s new romance video party DJ Jirky Neumanna
Charitativní koncert na podporu projektu Nový život díky plastice

Support: Všichni svatí, Nebezpečné známosti

Další akce

Zobrazit celý program