Akce

Barbora Poláková

Datum 21.04.2018
Doors 18:30
Start 19:30
Předprodej pokladna Lucerna Music Baru350PředprodejePokladna a web Lucerna Music Baru, GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal
Koupit vstupenky online Koupit vstupenky online

Line up:
18:30 otevření klubu
19:30 Barbora Poláková
21:30 konec koncertu

Barbora Poláková, čerstvá držitelka ceny Anděl 2017 za video k singlu Po válce, který najdete na novém albu ZE.MĚ, se kromě přízně akademiků a médií může těšit i z obrovského zájmu fanoušků. Více než výmluvně to dokazuje její aktuální turné, z nějž je již celá řada koncertů vyprodána.

Čerstvě se mezi vystoupení s přelepkou „VYPRODÁNO“ zařadil po prvním koncertě v Lucerna Music Baru i ten druhý, plánovaný na pondělí 23. dubna. Ti, na které se v případě prvních dvou pražských koncertů nedostalo, však nemusí smutnit. Barbora společně s kapelou se totiž rozhodli přidat ještě koncert třetí!

Ten proběhne již v sobotu 21. dubna a s ohledem na pravidelný sobotní program v Lucerna Music Baru, začne i skončí dřív než koncerty v neděli 22. a v pondělí 23. dubna. Konkrétně je začátek plánován na 19:30 a konec na 21:30, klub se otevře již v 18:00. Nic to ale nemění na tom, že s nákupem lístků doporučujeme příliš neváhat!

Nové album si můžete stáhnout anebo poslechnout ZDE.

Prodej vstupenek na 21. 4. odstartuje v úterý 27. 3. v 12:00.

Vstupenky online

Jak nákup vstupenek funguje?

  • Vyberte počet vstupenek a zadejte Vaše kontaktní údaje
  • Zaplaťte jednoduše kartou skrze platební bránu
  • Vstupenky Vám budou doručeny na email
Dbáme na životní prostředí, proto vstupenky není třeba tisknout, na místě je stačí ukázat na displeji chytrého telefonu.
Předprodejní systém zajišťuje GoOut.cz
Koupit vstupenky online

Další akce

Zobrazit celý program