Akce

Bars and Melody / UK

Datum 21.01.2018
Doors 19:00
Start 20:00
PředprodejePokladna Lucerna Music Baru, Ticketportal

BARS AND MELODY mění termín pražského koncertu! B & M přijali nabídku provázet na turné po Evropě zatím blíže nespecifikovaného umělce z USA, proto se původní termín 8. 10. změnil na 21. 1. 2018. Fanouškům se kapela za změnu hluboce omlouvá a na Prahu se velmi těší. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nový termín.

Bars a Melody, také známí jako BAM, jsou britské pěvecké a raperské duo, které tvoří raper Leondre DeVries (Bars) a zpěvák Charlie Lenehan (Melody). V roce 2014 se zúčastnili osmé série Británie má talent, kde skončili na 3. místě. Po tomto úspěchu Bars a Melody podepsali smlouvu s Syco Music. Jejich debutový singl Hopeful vyšel 25. července 2014. O pět dní později zveřejnili další singl Shining Star, akustickou verzi prvního singlu Hopeful.

Koncert organizuje společnost Doubleheadpro.

Časový plán:
16:30 otevření klubu pro majitele VIP vstupenek
17:00 meet & greet s Bars and Melody
19:00 otevření klubu pro majitele standard vstupenek
20:00 Bars & Melody

Informace k meet & greet s Bars and Melody:

Vážení hosté,

je pro nás velikým potěšením být ve Vašem měste !

Prosíme Vás, abyste si před setkáním zkontrolovali a připravili vaši VIP vstupenku ke kontrole na vstupu. Z naší zkušenosti prosíme, aby se nikdo nepokoušel dělat duplikát. Pokud by se o to někdo pokusil pod vaším jménem (resp. vašeho dítěte) a chtěl ještě jednou použít VIP vstupenku na stejné jméno/vstupenku, tak NEBUDE vpuštěn. Také se předem omlouváme, ale nebudeme moci vyjít vstříc ani opozdilcům. Začneme a také skončíme dle časového plánu, je zapotřebí být nejdéle v 16:30 u vstupu do klubu.

Při vstupu držitel VIP vstupenky obdrží svoji Bars & Melody VIP visačku jako speciální dárek k turné.

VŠEOBECNÉ INFORMACE:
* Ano, je možné objetí Charlieho a Lea, prosíme ale, aby jste nehopsali a neběhali kolem umělců a přátel, chceme předejít vašim a jejich zraněním!
* Prosíme nefilmovat, netočit video!
* Rodiče, nebo váš doprovod, mohou být s Vámi na setkání meet & greet bez VIP vstupenky, ale musí mít zakoupenu normální vstupenku.
* Možnost vyfotit se s klukama Bars & Melody máte jen jednou, to proto, aby se dostalo na všechny. Mnoho přátel se s nimi chtějí fotit i společně, to není samozřejmě problém, jenom pak nebude možné žádat navíc Vaše samostatné foto. Platí pravidlo jedna osoba / skupina přátel – jedna fotka.
* Fanoušci Bars & Melody obvykle chtějí kluky obdarovat mnohými dárky. I když je to krásné a velkodušné, není v jejich silách si to vše vzít zpátky domů. Budeme rádi, když ušetříte své peníze za dárky a raději Bars & Melody napíšete hezký dopis, předáte ho asistentce a kluci si váš vzkaz rádi přečtou v klidu..
* Autogram je limitován jeden pro jednu osobu.
* Někteří fanoušci rádi zkoušejí různě pózovat při focení s Bars & Melody. Je to v pořádku, jenom opět prosíme o bezpečnost pro všechny, aby nikdo neutrpěl žádná zranění. Prosíme, žádné lidské pyramidy, žádné líbání, poskakování a podobně. Když chcete (bezpečnou) pózu, prosíme vyzkoušejte si ji ještě před setkáním s Charliem a Leem.

Máte-li ještě dotaz k meet & greet, můžete jej poslat (v jazyce anglickém) na email Barsandmelodymeetandgreet2018@gmail.com.

Prosíme, abyste na uvedený e-mail nepsali ohledně jiných témat. K jiným dotazům se nebudeme vyjadřovat. Omlouváme se, mluvíme pouze anglicky.

Kluci a také celý tým, se těší na setkání s vámi a rádi se pochlubíme, co všechno jsme si pro vás, fanoušky, připravili pro aktuální turné!

Brzy na shledanou!

The Bars & Melody Team

Další akce

Zobrazit celý program