Akce

Blue Fest 2017: Kenny Neal / US, Anthony Gomes / CAN, Petra Börnerová trio

Datum 22.10.2017
Doors 19:00
Start 20:00
PředprodejeWeb Lucerna Music Baru, GoOut.cz, Ticketpro
Koupit vstupenky online Koupit vstupenky online

I v letošním roce se fanoušci dobré bluesové hudby mohou těšit na Blue Fest. Tradičně se představí tři špičkoví bluesoví bardi mezinárodní hudební scény. Tím nejznámějším jménem z letošní trojice je dvojnásobný držitel nominace na cenu Grammy z roku 1999 a 2009 Kenny Neal. Dále se představí Kanaďan Anthony Gomes a Petra Börnerová se svým triem.

Kenny Neal je skutečná žijící bluesová legenda, která vám představí pravé blues tak, jak to nikdo jiný nedokáže. Je jedním z nejvýraznějších zastánců Boton Rouge Swamp Blues. Je již druhou generací jiholousianských bluesmanů, jež jsou znalí místní úctyhodné bluesové tradice a jsou i dostatečně nápadití, aby tuto tradici vedli do budoucnosti svěžím směrem. Nejen proto je členem Lousianské hudební síně slávy a držitelem řady poct a ocenění, mezi nimiž se vyjímají čtyři nominace na hudební cenu Gramy z roku 2009 a jedna nominace z roku 1999.

Vstupenky online

Jak nákup vstupenek funguje?

  • Vyberte počet vstupenek a zadejte Vaše kontaktní údaje
  • Zaplaťte jednoduše kartou skrze platební bránu
  • Vstupenky Vám budou doručeny na email
Dbáme na životní prostředí, proto vstupenky není třeba tisknout, na místě je stačí ukázat na displeji chytrého telefonu.
Předprodejní systém zajišťuje GoOut.cz
Koupit vstupenky online

Další akce

Zobrazit celý program