Akce

Chrysta Bell / US

Datum 21.11.2017
Doors 20:00
Start 21:00
Předprodej pokladna Lucerna Music Baru390Cena na místě490PředprodejePokladna a web Lucerna Music Baru, GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal
Koupit vstupenky online Koupit vstupenky online

Chrysta Bell je dlouholetá hudební partnerka Davida Lynche. Je to hudebnice a herečka, která využívá dynamických divadelních prostředků a multimediálních prvků k vytváření nezapomenutelných představení. Do Lucerna Music Baru přiveze Chrysta své druhé album We Dissolve produkované Johnem Parishem, které vychází 9.června. We Dissolve je popová deska s prvky soulu, rocku a jazzu.

Jako herečku budete mít šanci Chrystu Bell vidět v nové, dlouho očekávané sérii Twin Peaks, která bude k vidění od 22. května také v České republice.

Již v osmnácti byla Chrysta zpěvačkou populární austinské kapely texaských muzikantů 8 ½ Souvenirs. Ve svých jedenadvaceti letech se osudově setkala s legendárním režisérem a umělcem Davidem Lynchem, s kterým začala v hudební oblasti spolupracovat. David Lynch pro Chrystu složil a produkoval album This Train, které vyšlo v roce 2011. Evokuje Lynchovy filmy a televizní programy – stejně jako jeho hudební dílo The Big Dream – a nabízí temné hudební plochy s dramatickou atmosférou, do které zapadá hlas Chrysty Bell a oduševnělé melodie..

Dvojice nedávno vydala EP Somewhere in the Nowhere, které na jeji úspěšné debutové album This Train navazuje. O zpěvačce David Lynch říká: “Když jsem ji poprvé viděl na jevišti, přišlo mi, že je z jiné planety. Nejkrásnější nepozemšťanka.”

Kromě spolupráce s Lynchem Chrysta Bell absolvovala nahrávání v anglickém Bristolu, kde se věnovala svému druhému albu s držitelem ceny Mercury Prize, producentem Johnem Parishem, dlouholetým spolupracovníkem PJ Harvey. Na novém albu se jako hosté objeví Adrian Utley z Portishead, klávesista Geoff Downes z kapel Asia a Yes a drone metalový kytarista Stephen O’Malley ze Sunn O))).

Vstupenky v prodeji od pátku 12. 5. 9:00.

Vstupenky online

Jak nákup vstupenek funguje?

  • Vyberte počet vstupenek a zadejte Vaše kontaktní údaje
  • Zaplaťte jednoduše kartou skrze platební bránu
  • Vstupenky Vám budou doručeny na email
Dbáme na životní prostředí, proto vstupenky není třeba tisknout, na místě je stačí ukázat na displeji chytrého telefonu.
Předprodejní systém zajišťuje GoOut.cz
Koupit vstupenky online

Další akce

Zobrazit celý program