Akce

De Phazz / DE

Datum 25.09.2018
Doors 20:00
Start 21:00
PředprodejeWeb Lucerna Music Baru, GoOut.cz, Ticketpro
Koupit vstupenky online Koupit vstupenky online

De Phazz roztančí v září Prahu směsicí downtempa, jazzu, latiny, soulu a dalších stylů. V rámci turné, kterým slaví dvacetiny na scéně, vystoupí 25. září v Lucerna Music Baru s výtečnou show. Rytmická lehkost latinskoamerické hudby, jazzová rafinovanost a soulová naléhavost se tu v downtempové frekvenci mísí místy i s prvky trip hopu nebo dnb a vytváří tak unikátní lounge sound.

“Necítím se jak skladatel, spíš jako malíř zvuků nebo kolážista,” říká DJ, producent a autor konceptu Pit Baumgartner a dodává: “Baví mne dávat dohromady v hudbě věci, které k sobě obvykle nepatří. Výsledkem je koláž, hudba která k Tobě přijde, když děláš něco jiného, nechává ti prostor a nemusíš ji vnímat hned jak celek, ale když se do ní zaposloucháš hlouběji, najdeš tam skryté perly…”

V květnu De Phazz vydá nové album s názvem Black White Mono a v září vyrazí na turné k 20. letům na scéně.
O tom, že De Phazz patří nejen k nejfrekventovanějším jménům na všemožných kompilacích lounge, chill a café music, ale i k výtečným živým kapelám přesvědčí i pražské publikum. Koncert v Lucerna Music Baru začne ve 21. hodin.

Vstupenky online

Jak nákup vstupenek funguje?

  • Vyberte počet vstupenek a zadejte Vaše kontaktní údaje
  • Zaplaťte jednoduše kartou skrze platební bránu
  • Vstupenky Vám budou doručeny na email
Dbáme na životní prostředí, proto vstupenky není třeba tisknout, na místě je stačí ukázat na displeji chytrého telefonu.
Předprodejní systém zajišťuje GoOut.cz
Koupit vstupenky online

Další akce

Zobrazit celý program