Akce

Die Krupps / DE – ODLOŽENO

Datum 07.09.2017
Doors 20:00
Start 21:00
Předprodej pokladna Lucerna Music Baru450Cena na místě540PředprodejePokladna a web Lucerna Music Baru, GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal

Je nám to velice líto, ale koncert se odkládá zatím na neurčito. Na přelomu července a srpna bychom měli mít od kapely informace o novém datu. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, případně je můžete vrátit v místě nákupu.

Hlavní motor Die Krupps Jürgen Engler je vizionář, který má neslábnoucí vliv na elektronickou hudbu již několik desetiletí. Koncem sedmdesátých let byl mezi prvními německými punkery se svou kapelou Male a vzal tehdy s sebou na turné Campina dlouho předtím, než Die Toten Hosen vůbec existovali. V osmdesátých letech založil společně se svým kongeniálním partnerem Ralfem Dörperem, který je autorem mnoha jejich textů včetně Wahre Arbeit Wahrer Lohn, Die Krupps. A ti se zanedlouho stali vedoucí formací industriálu a EBM. Nestárnoucí legenda vyráží na další turné a na seznamu zastávek nesmí chybět ani Lucerna Music Bar!

Když scénu ovládl v 90. letech mainstream, kapela z Düsseldorfu do své hudby integrovala tvrdé thrashové kytary a stala se společně s Nine Inch Nails a Ministry nejdůležitějším zdrojem inspirace v elektro-metalu a také ovlivnila mnoho kapel tzv. Neue Deutsche Härte (Nová německá tvrdost).

Jako svůj dosud poslední opus magnum nahráli Die Krupps album V – Metal Machine Music, které vyšlo po dvou úspěšných předchozích albech IV –Paradise Now a The Machinists of Joy. Momentálně se kapela nachází ve studiu a pracuje na novém albu které by mělo vyjít ještě v letošním roce, první singl kapela slíbila vypustit v létě.

Předprodej vstupenek startuje v pátek 5. 5. v 10:00.

Další akce

Zobrazit celý program