Akce

DJ Krush / JAP

Datum 06.10.2014
Doors 20:00
Start 21:00
Předprodej pokladna Lucerna Music Baru390Cena na místě450 PředprodejePokladna a web Lucerna Music Baru, GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal, Eventim

Do Prahy se po dlouhé době vrací jeden z nejosobitějších světových DJs. Legenda, která roztáčí gramofony už od roku 1991. Japonec známý svým osobitým a nenapodobitelným stylem, ve kterém míchá hip hop, atmosférické zvuky, exotické nástroje a jazzové a soulové samply.

DJ Krush se narodil v roce 1962 v Tokiu. Svojí sólovou dráhu odstartoval v roce 1991 po rozpadu hiphopové party Krush Posse, která platila na konci 80. let za nejlepší hiphopovou skupinu v Japonsku. Hned na začátku kariéry upoutal tím, že jako první DJ používal gramofony jako živý nástroj a pořádal klubové live sessions s muzikanty. První deska s názvem Krush vyšla v roce 1994 a od té doby vydal nepočítaně nahrávek v Japonsku, Evropě, USA a ostatních zemích. Všechny jeho sólové nahrávky se umístily vysoko v žebříčcích v Japonsku i za hranicemi a jeho šesté desce Zen se dostalo ocenění Best Electronica Album na AIFM Awards 2002. Kromě producentských a remixerských aktivit se Krush podílel také na řadě soundtracků pro filmy, seriály a reklamy. Má za sebou také spolupráci s umělci různých hudebních žánrů. Pro Black Thought (MC The Roots) zprodukoval track na jeho sólovku, pro legendárního pianistu Herbieho Hancocka a k.d. lang udělal remixy.

DJ Krush doposud účinkoval před milióny fanoušků ve více jak 400 městech a 50 zemích. Nenechte si ujít jeho show 6. října v pražském Lucerna Music Baru.

Support:
Karaoke Tundra / Philip TBC / NobodyListen

Line-up:
20:00 doors open
20:35 Karaoke Tundra
21:15 Philip TBC
22:00 DJ KRUSH
after NobodyListen

Další akce

Zobrazit celý program