Akce

Ridiculous Boombox: Dope DOD / NL + Sodoma Gomora

Datum 06.04.2017
Doors 20:00
Start 21:00
Předprodej pokladna Lucerna Music Baru530Cena na místě630PředprodejePokladna a web Lucerna Music Baru, GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal
Koupit vstupenky online Koupit vstupenky online

Zuřivost v srdci. Energie. Vztek. Řev a heavy beats. Dope DOD. Skit Vicious a Jay Reaper. Velkej a rozpolcenej a malej čert, co strašlivě zlobí. K tomu škodolibej DJ Dr. Diggles jako pán stínů, co se rád koupe v záři reflektorů. Když plivou oheň do mikrofonů, jejich DJ nepouští hudbu, pouští hrůzu! Zní jakoby sílu vysávali z hroznů hněvu. No a teď jdou Dope DOD zpátky – 6. dubna v Lucerna Music Baru. Bu bu bu.

OK a co je novýho? Je tu novej agresivní soundtrack pro rok 2017. Mixtape Acid Trap. Chystaná deska s Onyx – Shotguns In Hell, ze který zatím přišel předkrm – video XXX a hmmm, chutná skvěle. Ale hlavně: Praha a Dope DOD, to je tradičně smrtící kombinace. Holandský rachot a Český národní tanec – monstr dupák? Spáleniště pódia od minula vlastně ještě doutná. Merch minule zmizel tak, že na další zastávku už putovali jenom prázdný kufry. Podpisy na rukou si možná někdo nechal obtáhnout a zvěčnit v lokálním tattoo salónu… Zkrátka přijít to 6. dubna rozdupat zas, to je otázka povinnosti, cti, života a smrti.

Společně s Dope DOD se na pódiu objeví i čeští průkopníci horrorcore rapu Sodoma Gomora, tedy Řezník, DeSade a DJ Ill Rick. Můžeme se těšit na live provedení společnýho tracku Terminator.

Vstupenky online

Jak nákup vstupenek funguje?

  • Vyberte počet vstupenek a zadejte Vaše kontaktní údaje
  • Zaplaťte jednoduše kartou skrze platební bránu
  • Vstupenky Vám budou doručeny na email
Dbáme na životní prostředí, proto vstupenky není třeba tisknout, na místě je stačí ukázat na displeji chytrého telefonu.
Předprodejní systém zajišťuje GoOut.cz
Koupit vstupenky online

Další akce

Zobrazit celý program