Akce

Eliminace Przystanek Woodstock 2017

Datum 09.04.2017
Doors 15:00
Start 15:00
PředprodejeVSTUPNÉ ZDARMA

Nadace Wielka Orkiestra Światecznej Pomocy, organizátor polského festivalu Przystanek Woodstock spolu s pražskou agenturou MusicMap.TV pořádají Eliminace festivalu Przystanek Woodstock pro rok 2017. Vše se odehraje v Lucerna Music Baru, kde se před objektivy, diváky a hlavně před porotu postaví kapely ze střední Evropy, aby svým hudebním výkonem ohromily veškeré osazenstvo.

Umělci z Česka, Slovenska a Maďarska zabojují na klubové scéně o možnost zahrát si na polském Woodstocku. V letošním roce se do Eliminace přihlásilo 131 kapel. O účast na Przystanek Woodstock budou naživo bojovat vybrané kapely Idio & Idio, Cox & Vox, Czech it, Projekt Parabelum, Pearly Seconds, Fish Face, Hanta, kapela Edgar ze Slovenska a Maďarští Leader Kills. O skvělou podívanou během eliminací se postarají rodáci z Prahy kapela The Snuff, která si na vlastní kůži zažila atmosféru hlavní stage na Przystanku Woodstock 2016 a pětičlenná metalcorová kapela ze Švédska The Unguided, která do Lucerny přinese trochu drsné severské atmosféry.

Open Air festival Przystanek Woodstock je bezplatný. Návštěvníci festivalu si můžou rozložit svoje stany, či vzít sebou vlastní jídlo i pití. Festival s hlavními myšlenkami „Dělejte co chcete“ a „Hrajeme do konce světa a o jeden den navíc“ byl International Industry of Music Awards vyhlášen za nejhezčí festival na světe. Jeho hlavní organizátor Jurek Owsiak byl v roce 2015 v Los Angeles vyhlášen za nejlepšího promotéra světa.

Další akce

Zobrazit celý program