Akce

Girls Against Boys, Soulside, Paramount Styles, Operator feat. Teho Teardo – Scott McCloud’s 50

Datum 05.11.2017
Doors 19:00
Start 19:30
Předprodej pokladna Lucerna Music Baru550Cena na místě650PředprodejePokladna a web Lucerna Music Baru, GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal
Koupit vstupenky online Koupit vstupenky online

Scott McCloud, vůdčí osobnost tak zásadních amerických kapel jako Girls Against Boys, Soulside nebo Paramount Styles se rozhodl oslavit své padesátiny v Praze! Stane se tak v Lucerna Music Baru velkým koncertem v neděli 5. listopadu…

Scott McCloud. Hudební resumé tohohle chlapíka je zcela mimořádný. Postpunková muzika by byla nepoměrně chudší – a určitě jiná – kdyby se Scott nerozhodl zasvětit svůj život kytaře a punku… Soulside, Girls Against Boys, New Wet Kojak, Operator NYC, Paramount Styles – každá z jeho kapel nebo projektů, ať je založil v D.C. nebo v New Yorku, je něčím dosud výjimečná a neopakovatelná.

A teď to hlavní: Scott McCloud oslaví 5. listopadu svých 50 let a místem velký oslavy bude – ano – Praha: „Praha je velký město plný temnoty a nádhery. Pro Američana pořád ještě tajemný, i pro expata jako jsem já. Praha inspiruje mojí představivost, stejně jako New York v 90. letech“, říká Scott.

Označte si velkou červenou fixou neděli 5. listopadu. V Lucerna Music Baru budou v kompletní původní sestavě hrát GIRLS AGAINST BOYS (pozor – jediný koncert kapely v Evropě v roce 2017 a první od roku 2014, v CZ od roku 2013!), potom rovněž v kompletní původní sestavě s Bobbym Sullivanem legendární SOULSIDE (první a jediný koncert v Evropě od roku 1989!!!), chybět nebudou PARAMOUNT STYLES, ovšem po dlouhé době jako kapela, a to ve své nejlepší sestavě… a taky projekt OPERATOR, za nímž se se Scottem McCloudem neskrývá nikdo jiný než italský producent TEHO TEARDO, u nás známý především spoluprací s Blixou Bargeldem. I v případě Operatoru to bude první a jediné vystoupení od roku 2004. A ještě jednou fakt pozor – členové všech kapel přiletí do Prahy jedině a výhradně kvůli tomuhle koncertu, není to součást žádného turné. Těšíme se velmi!

Vstupenky nyní v prodeji za 550 Kč + poplatky. Cena na místě bude v den koncertu 650 Kč.

Vstupenky online

Jak nákup vstupenek funguje?

  • Vyberte počet vstupenek a zadejte Vaše kontaktní údaje
  • Zaplaťte jednoduše kartou skrze platební bránu
  • Vstupenky Vám budou doručeny na email
Dbáme na životní prostředí, proto vstupenky není třeba tisknout, na místě je stačí ukázat na displeji chytrého telefonu.
Předprodejní systém zajišťuje GoOut.cz
Koupit vstupenky online

Další akce

Zobrazit celý program