Akce

Halestorm (USA), support: Imodium

Datum 13.08.2015
Doors 20:00
Start 21:00
PředprodejeVYPRODÁNO

S letošním albem INTO THE WILD LIFE, které vyjde 10.dubna, Halestorm sahají hodně hluboko a představují dosud nejpoutavější a nejvíc eklektické skladby svého hudebního katalogu. Posouvají hranice. Výsledkem jsou mistrovské písničky, ve kterých se střídá šepot s řevem, tiché pasáže s rachotem. Jejich tvořivost jako by neměla hranice a kapelu nic nezastaví v naplnění jejich umělecké vize.

Při nahrávání desky se Halestorm rozhodli nahrát ve studiu všechny skladby naživo za pomoci producenta Jay Joyce (Cage the Elephant, Eric Church). Místo nahrávání ve velkých studiích v Los Angeles nebo New Yorku Halestorm tvořili INTO THE WILD LIFE ve východním Nashville a pokud nebyli zrovna ve studiu, nasávali atmosféru města. Nashville a jižanská hudba se staly součástí desky, stejně jako poslech kapel, které Haleho kdysi inspirovaly – Black Sabbath, Alice Coopera, Led Zeppelin. Jejich krédem se stalo „Pojďme se ponořit do věcí, které nás nadchly. Místo snahy o obnovení motoru jsme se tím motorem stali sami…“

Halestorm od začátku měli pořádný nápřah a skladatelský talent, který se zamlouvá fanouškům Heart i Metallica. Teď jsou kapelou, z jejichž hudby sálá energie a radost bez ohledu na styl, který se rozhodnou hrát.

Halestorm v roce 2013 obdrželi Grammy v kategorii Best Hard Rock/Metal Performance, je tedy zřejmé, že jejich pražský koncert bude pro fanoušky metalu velkým lákadlem.

SUPPORT: Imodium

VYPRODÁNO!!

Další akce

Zobrazit celý program