Akce

Petr Hošek 50: Plexis, Visací zámek, S.P.S., E!E, Slaves Of Stadium Rock, Konfront

Datum 08.02.2017
Doors 19:00
Start 19:30
Předprodej pokladna Lucerna Music Baru280Cena na místě360PředprodejePokladna a web Lucerna Music Baru, GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal
Koupit vstupenky online Koupit vstupenky online

Vážení punkáči, milovníci rock’n’rollu i příznivci rocku tvrdého. Na vědomost se dává, že ve středu 8. 2. 2017 oslaví ve velkém stylu své 50. narozeniny Petr Hošek. Oslava to bude, jak už bývá zvykem, divoká a zběsilá. Strejda Hošek si na oslavu pozval squadru svých nejlepších kamarádů, takže se můžete těšit samozřejmě na Plexis, dále pak na (zkrácený set) Visací zámek, S.P.S., E!E, Slaves Of Stadium Rock nebo Konfront, kteří všichni zahrají své největší fláky. Dále přijdou jako hosté pogratulovat písničkou Supice a Zdeněk Petr (oba Tři sestry), Tonda Rauer a Hoffy (oba Harlej), Petr Stanko a Jarda Stuchlý (oba Majklův strýček) a další překvapení. Na začátek koncertu promítneme dokument o strejdovi Antihero a celým večerem bude provázet Matyáš Rejthar. Nenechte si ujít tento nadupaný a zajímavý večírek a přijďte popřát Strejdovi a poslechnout si hromadu kámošů do Lucerna Music Baru.

Vstupenky online

Jak nákup vstupenek funguje?

  • Vyberte počet vstupenek a zadejte Vaše kontaktní údaje
  • Zaplaťte jednoduše kartou skrze platební bránu
  • Vstupenky Vám budou doručeny na email
Dbáme na životní prostředí, proto vstupenky není třeba tisknout, na místě je stačí ukázat na displeji chytrého telefonu.
Předprodejní systém zajišťuje GoOut.cz
Koupit vstupenky online

Další akce

Zobrazit celý program