Akce

Interpol / US – PŘESUNUTO DO VELKÉ LUCERNY

Datum 09.08.2017
Doors 19:00
Start 20:00
PředprodejeGoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal

Vzhledem k obrovskému zájmu o koncert Interpol byl koncert přesunut do Velkého sálu Lucerny. Vstupenky jsou v prodeji na GoOut.cz, Ticketpro a Ticketportal. Již zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Americká indie-rocková skupina Interpol letos slaví 15. výročí zásadního debutu Turn On The Bright Lights. V rámci oslav vyjede kapela v létě na několik exkluzivních shows, na kterých zahraje kompletní debutovou desku. Jsme rádi, že Lucerna Music Bar mezi vybranými místy nechybí! Interpol právě v rodném New Yorku pracují na materiálu na novou desku, jejíž vydání je naplánováno na rok 2018.

Interpol odstartovali svou hvězdnou dráhu v New Yorku v roce 1997. O pět let později kapela podepsala smlouvu s Matador Records a vydala debut Turn On The Bright Lights, který Pitchfork prohlásil deskou roku a magazín NME desku ohodnotil jako 10. nejlepší roku 2002. Za patnáct let od debutu Interpol vydali další 4 alba, která se dostala do Billboard 200 a která se dočkala skvělých hodnocení u kritiků i komerčního úspěchu. Dále se kapela objevila v TV show Davida Lettermana a na prestižních festivalech jako Coachella, Lollapalooza nebo Primavera. Debutu Turn On The Bright Lights se prodalo více jak milion kusů.

Další akce

Zobrazit celý program