Akce

Joshua Radin / USA, special guest: Rachael Yamagata / USA

Datum 31.01.2016
Doors 20:00
Start 20:45
Předprodej pokladna Lucerna Music Baru290PředprodejePokladna a web Lucerna Music Baru, GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal

LINE-UP:
20:00 club open
20:45 Rachael Yamagata
21:45 Joshua Radin

Joshua Radin ležel natažený na posteli stockholmského hotelu, když skládal své nové album. Den strávený v posteli se zdá být kontraintuitivním přístupem k produktivitě, ale po pocitu, že jeho tvůrčí studnice nadobro vyschla, Radin zčistajasna složil nejsilnější materiál své kariéry poté, co se obrátil o devadesát stupňů. Jmenuje se Onward and Sideways a mistrně a upřímně zachycuje prožitek naprostého a bezmezného zamilování se, s veškerou radostí a váháním, strachem a pochybnostmi, které lásku doprovázejí.

Téma lásky a komplikací, které ji prostupují, je Radinova silná skladatelská parketa. I když Radin nikdy nechtěl vystupovat před publikem, neměl příliš na vybranou, když se jeho vůbec první písnička Winter objevila v epizodě seriálu Scrubs. Výsledkem byl nahrávací kontrakt, stovky koncertů po celém světě, stovky tisíc prodaných desek, chvála kritiky, účinkování v The Tonight Show a Conan, i to, že se jeho skladby objevily ve vice než 150 různých filmech, reklamách a televizních programech.

Na nahrávání Onward and Sideways, svého šestého studiového alba, si Radin přizval hvězdný tým tvořený Sheryl Crow, která s ním zpívá sladce akustický duet v Beautiful Day, nebo Mattem Chamberlainem (Elvis Costello, David Bowie), kytaristou Gregem Leiszem (Jackson Browne, Willie Nelson), klávesovým hráčem Patrickem Warrenem (Bob Dylan, Emmylou Harris), a producentem/kytaristou Tony Bergem (The Replacements, Lucius). Joshua Radin se svým posledním albem vyrazil do světa a 31. ledna v komorní atmosféře Lucerna Music Baru zahraje své love songy pražskému publiku.

SPECIAL GUEST:
RACHAEL YAMAGATA (USA)

Koncert je z větší části k sezení a vstupenky se prodávají následovně:
SEZENÍ v sítích Ticketpro a Ticketportal: 390 Kč, 440 Kč a 490 Kč + poplatky. Výše ceny závisí na umístění místa.
STÁNÍ na pokladně a webu Lucerna Music Baru a v síti GoOut.cz: 290 Kč + poplatky. Pokladna LMB bez poplatků.

Další akce

Zobrazit celý program