Akce

Junior Kelly / JAM, support: Junior Smile, DJ Taff, Selecta Rollandblow

Datum 10.11.2015
Doors 20:00
Start 21:00
Předprodej pokladna Lucerna Music Baru450Cena na místě550PředprodejePokladna a web Lucerna Music Baru, GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal, Eventim

Do Prahy se poprvé podívá uznávaný jamajský zpěvák Junior Kelly, který s sebou přiveze zbrusu nové album Urban Poet. To vychází přesně za měsíc – 9. října 2015. Jedná se o jeho desátou desku od roku 2002, kdy vydal svůj první megahit Love so Nice, s kterým vystřelil z Jamajky doslova do celého světa. Pilotní sing No Dig It Up už je venku a dává za pravdu, že se fakt máme na co těšit!

Urban Poet je již desáté album Juniora Kellyho a dle slov všech zúčastněných jde o naprosto zásadní kousek jeho tvorby, který by mohl změnit hru i v rámci celé reggae scény. Autor věří, že by tato deska měla posluchače nejen donutit přemýšlet, ale také aktivně a pozitivně čelit výzvám a problémům dnešního světa. Živě nahrávané album dalo Kellymu hodně umělecké svobody a podle jeho vlastních slov to je to nejlepší, co kdy nahrál. Urban Poet nabídne celkem 16 songů, které vedle reggae nabízejí take dancehall, RnB, soul i trochu jazzu. Bude to jedinečná možnost vidět a slyšet v Praze premiéru tohoto oblíbeného jamajského zpěváka v nejlepším momentu jeho kariéry.

SUPPORT: Junior Smile, DJ Taff, Selecta Rollandblow

Další akce

Zobrazit celý program