Akce

Kodaline / IRL – ODLOŽENO

Datum 25.11.2017
Doors 18:30
Start 20:00
Koupit vstupenky online Koupit vstupenky online

Kodaline se bohužel rozhodli odložit své evropské turné na rok 2018. Potřebují více času na nahrávání své nové desky. Náhradní termín pro pražskou zastávku turné není zatím ještě známý. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na příští termín, případně je můžete vrátit v místě nákupu.

Zde je vyjádření přímo od Kodaline:
Hey guys, so we’re gutted to announce that we’ve decided it’s the right thing to cancel our mainland European tour dates. As you know, we’ve been working harder than ever on our third album and could not be prouder of what we’ve created so far! But we feel there’s more to come.

We haven’t stopped writing all summer but we need to head back into the studio over the coming months to work on the ideas we have. We feel that it’s worth the wait and hope you guys do too!
All of the mainland European tour dates will be rescheduled for 2018.

Thank you so much for all the support you have given us over the years and sticking by us! We know we have the best fans in the world and we want to make the best record we can for you guys! We can’t wait to play the new tunes for you all!! Love VSJM

Vstupenky online

Jak nákup vstupenek funguje?

  • Vyberte počet vstupenek a zadejte Vaše kontaktní údaje
  • Zaplaťte jednoduše kartou skrze platební bránu
  • Vstupenky Vám budou doručeny na email
Dbáme na životní prostředí, proto vstupenky není třeba tisknout, na místě je stačí ukázat na displeji chytrého telefonu.
Předprodejní systém zajišťuje GoOut.cz
Koupit vstupenky online

Další akce

Zobrazit celý program