Akce

Koncert pro šumavskou divočinu Vol. 3

Datum 22.09.2014
Doors 18:30
Start 19:00
Předprodej pokladna Lucerna Music Baru150Cena na místě250PředprodejePokladna a web Lucerna Music Baru, GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal, Eventim

Vážení přátelé, nechoďme okolo horké kaše – situace je opravdu vážná! Senátem před prázdninami prošel návrh zákona, jenž může být pro náš největší přírodní klenot, Národní park Šumava, ve svém důsledku likvidační, a to zcela reálně. Tento zákon neponechává vůbec žádné místo, kde by zůstala divoká příroda, kterou lidé budou pouze navštěvovat – tedy účel, kvůli němuž se národní parky všude na světě zřizují. Proto na vás apelujeme, ozvěme se společně proti tomuto návrhu zákona a, když už nic jiného, nebuďme ostudou před celým světem: Zatímco zvláště v západní Evropě anebo např. na obou amerických kontinentech se národní parky rozšiřují a vznikají stále nové – Česká republika se chystá k pravému opaku.

S touto myšlenkou proto pořádáme již třetí KONCERT PRO ŠUMAVSKOU DIVOČINU. Přijďte nejen prožít skvělý hudební večer, ale hlavně se také poinformovat, co můžete pro danou věc udělat i vy sami. Předem děkujeme za podporu a prosíme, zatím třeba připojte svůj podpis pod petici za skutečně dobrý a legislativně citlivý a srozumitelný zákon o Národním parku Šumava, jenž na základě dlouhodobých zkušeností a poznatků ze zahraničí připravila skupina odborníků, mezinárodně uznávaných přírodních vědců atd., nikoliv krátkodobí politici s vazbami na developerské zájmové skupiny bez ohledu na dlouhodobé a nezvratné důsledky!

NAČEVA & Tomáš Vtípil (Urband, DG-307)
JAROMÍR 99 (hlas a duše kapel a projketů PRIESSNITZ / Umakart / The Bombers / Alois Nebel / Kafka Band ad.) sólo
KILL THE DANDIES!
VÁCLAV HAVELKA III (PLEASE THE TREES) sólo
RUDOVOUS
TRABANDITA, čili šéf Trabandu Jarda Svoboda sólo
BIGG BOSS JAM:
VLADIMIR 518, LA4, ORION, JAMES COLE, REFEW & MIKE T

Další akce

Zobrazit celý program