Akce

Krucipüsk, support: JegR

Datum 16.03.2017
Doors 19:30
Start 20:00
Předprodej pokladna Lucerna Music Baru250Cena na místě300PředprodejePokladna a web Lucerna Music Baru, GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal

Milovníci hutných kytarových rifů a nesmrtelných groovů si přijdou v Lucerna Music Baru na své. Na kruhové pódium se po nějaké době vrátí Krucipüsk! Je tomu už 26 let, co tato skupina začala poletovat po českých, ale i evropských pódiích a plnit všechny smysly posluchačů svým „jazzaerobigovým štýlkem“. Za tu domu se nesmazatelně vkradla do snů a duší desetitisíců věrných fanynek, fanoušů a dětského publika nevyjímaje.

Krucipüsk v obsazení Tomáš Hajíček (zpěv), Vojtěch Douda (bicí), Jarmut Gabriel (kytara) a Jirka Zika (basa) vyrazí v roce 2017 do klubů i na festivaly a bude do vašich těl nalévat průřez svou 26 letou tvorbou včetně zásadních hitů jako je Druide, Criminal, Láska je kurva, Cirkus dneska nebude, Rock´n ´roll to není pr…. atd.. Ve volném čase kapela poctivě a duchapřítomně přemýšlí nad svým novým, již jedenáctým počinem, který ponese název Sine Amore Nihil a spatří světlo světa 1. listopadu. Je možné, bude-li Bůh rozdávat, že tato láskyplná parta představí i nějakou tu novinku z připravovaného alba.

V roli předskokana se představí pražská kapela JegR.

Další akce

Zobrazit celý program