Akce

Krucipüsk, support: JegR

Datum 16.03.2017
Doors 19:30
Start 20:00
Předprodej pokladna Lucerna Music Baru250Cena na místě300PředprodejePokladna a web Lucerna Music Baru, GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal
Koupit vstupenky online Koupit vstupenky online

Milovníci hutných kytarových rifů a nesmrtelných groovů si přijdou v Lucerna Music Baru na své. Na kruhové pódium se po nějaké době vrátí Krucipüsk! Je tomu už 26 let, co tato skupina začala poletovat po českých, ale i evropských pódiích a plnit všechny smysly posluchačů svým „jazzaerobigovým štýlkem“. Za tu domu se nesmazatelně vkradla do snů a duší desetitisíců věrných fanynek, fanoušů a dětského publika nevyjímaje.

Krucipüsk v obsazení Tomáš Hajíček (zpěv), Vojtěch Douda (bicí), Jarmut Gabriel (kytara) a Jirka Zika (basa) vyrazí v roce 2017 do klubů i na festivaly a bude do vašich těl nalévat průřez svou 26 letou tvorbou včetně zásadních hitů jako je Druide, Criminal, Láska je kurva, Cirkus dneska nebude, Rock´n ´roll to není pr…. atd.. Ve volném čase kapela poctivě a duchapřítomně přemýšlí nad svým novým, již jedenáctým počinem, který ponese název Sine Amore Nihil a spatří světlo světa 1. listopadu. Je možné, bude-li Bůh rozdávat, že tato láskyplná parta představí i nějakou tu novinku z připravovaného alba.

V roli předskokana se představí pražská kapela JegR.

Vstupenky online

Jak nákup vstupenek funguje?

  • Vyberte počet vstupenek a zadejte Vaše kontaktní údaje
  • Zaplaťte jednoduše kartou skrze platební bránu
  • Vstupenky Vám budou doručeny na email
Dbáme na životní prostředí, proto vstupenky není třeba tisknout, na místě je stačí ukázat na displeji chytrého telefonu.
Předprodejní systém zajišťuje GoOut.cz
Koupit vstupenky online

Další akce

Zobrazit celý program