Akce

Mr. Muzikál 2017

Datum 24.05.2017
Doors 18:30
Start 19:00
PředprodejeRadimschwab.cz, Weemss.com

Po velkých úspěších z minulých let se i letos můžete těšit na mimořádné koncertní vystoupení zpěváka a herce Radima Schwaba, představitele hlavní role české verze muzikálu The Phantom of The Opera a jeho hostů. Radim je znám z řady muzikálových rolí, v současnosti jej můžete vidět jako krále Šalamouna v historickém muzikálu Sibyla a v představeních Divadla Semafor Kytice a Mistero Buffo.

V rámci unikátního koncertu v podání charismatického umělce s famózním hlasem zazní ty nejslavnější melodie z českých i světových muzikálů, jako například: The Phantom Of The Opera, Mamma Mia!, Thriller, Dream Girls, Funny Girl, Cabaret, She Loves Me, West Side Story, Love Never Dies, Notre-Dame de Paris za doprovodu New Bandu Ester Godovské.

Jako host vystoupí skvělá, nejen muzikálová zpěvačka Monika Sommerová, představitelka Christine v české verzi muzikálu The Phantom Of The Opera.

S Mr. Muzikál 2017 zažijete nádherný večer plný krásných a slavných melodií v podání zpěváků a hudebníků, kteří Vás na chvíli přenesou na pomyslná pódia českých i světových divadelních a muzikálových scén.

Vstupenky od 399 Kč v prodeji online ZDE.

Další akce

Zobrazit celý program