Akce

Mydy Rabycad, support: Noisy Pots

Datum 30.10.2018
Doors 19:30
Start 20:30
Předprodej pokladna Lucerna Music Baru330Cena na místě390PředprodejePokladna a web Lucerna Music Baru, GoOut.cz, Ticketmaster, Ticketportal

Palčivá otázka budící každého fanouška Mydy Rabycad ze sladkých snů je „Co je to Mydy Rabycad?“ Chceš to zjistit? Chceš se podívat Columbově ženě do očí, nahlédnout Fantomasovi pod jeho masku? Zavítej do světa, kde nic není nemožné! Doraž na koncert a dosáhni osvícení! Mydy Rabycad vyráží na klubové turné, kde dostaneš odpověď na svoje otázky!

Kapela známá svým extravagantním vzezřením se těší na fanoušky se svou propracovanou strhující show. Po festivalovém létě objede celou Českou republiku a připojí i dvě zastávky v zahraničí. Kapela představí své aktuální album M.Y.D.Y., které jí přineslo nominace na Ceny Anděl a vítězství v anketě Žebřík. Fanoušci se mohou těšit na moderní, chytlavý a přesto propracovaný elektronický pop a koncentrovanou energii, která na koncertech Mydy Rabycad tradičně panuje. Samozřejmostí je vizuální show plná světelných efektů, originálních kostýmů a dalších vychytávek! Vtáhnou vás do divokých radovánek a poté vyplivnou zmačkané jak nedělní periodika.

Další akce

Zobrazit celý program