Akce

Paulie Garand & Live Band

Datum 10.10.2017
Doors 20:00
Start 21:00
PředprodejeTicketstream

Po březnovém releasu Paulieho solo alba Nirvana přišla velká klubová tour v klasické sestavě s Kennym a Roseckem. To teď s nadcházející podzimní tour parta mění a bude se objevovat na pódiu s novým live bandem, postaveným speciálně pro tuhle tour.

Paulie Garand s Roseckem budou obsluhovat mikrofon, Kenny Rough saxofon a samply, na bicí bude hrát Tomáš Hájíček, kytaru a vokály Jakub Lenz, který s Garandem dělal na singlu Neony. Basa bude dunět v rukou Štěpána Farkaše a na klávesy bude hrát Marek Čechák. Jako support tour pojede i nejnovější label kolega Matys.

“Letos to bude 10 let, co v podstatě víkend co víkend obrážíme kluby v sestavě MC & DJ. Už delší dobu si pohrávám s myšlenkou, že sestavíme kapelu, abychom se alespoň na chvíli vymanili z koncertního stereotypu. Je to výzva a zároveň další studium na stagi. Celá kapela je sestavená z kámošů a zároveň skvělejch muzikantů. Funguje tam vzájemná chemie a tracky dostávaj mnohdy úplně novej kabát. Těšim se až to uvidíte naživo. Určitě si nás ve svym městě nenechte ujít,” dodal sám Paulie Garand.

LINE UP:
20:00 DJ Lil Rowa
21:00 Matys
21:30 Paulie Garand + Live Band
22:30 Kenny Rough, DJ Lil Rowa

Další akce

Zobrazit celý program