Akce

Portless feat. Henry D, support Wait

Datum 29.11.2016
Doors 19:00
Start 20:00
Předprodej pokladna Lucerna Music Baru230Cena na místě280PředprodejePokladna a web Lucerna Music Baru, GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal

Kapela Portless vznikla v roce 2012 po rozpadu kapely Support Lesbiens. Portless tvoří Kryštof Michal a další tři členové původní kapely Support Lesbiens Jan Daliba, René Rypar a Zbyněk Raušer.

Během krátké chvíle si získala zpět svou posluchačskou základnu a v letech 2013 až 2016 odehrála většinu významných letních festivalů a řadu dalších koncertů. Úzce spolupracuje s organizací UNICEF, které bylo věnováno i podzimní turné v roce 2014. V úspěšné cestě pokračuje kapela i v oblasti originální hudby pro film a televizi. Sem patří i hudba a ústřední píseň k filmu Hodinový manžel nebo k seriálu ČT Pět mrtvých psů, který měl před nedávnem premiéru.

„V současné době vystupujeme spolu s rapperem HenryD – tvoříme, vymýšlíme, prostě skvělá atmosféra, která nám všem chyběla před rozpadem Support Lesbiens. Náš společný počin je Check My Sound. „Je to něco nového, možná nový směr kapely. A máme z této písničky obrovskou radost. Doufám, že stejnou bude dávat i v klipu, který jsme ve spolupráci s Prahou natočili“, řekl Kryštof Michal.

FIVE DEAD DOGS – titulní píseň k nové detektivní sérii „Pět mrtvých psů“ v režii Jana Hřebejka. Hudbu k filmu složil René Rypar, tak jako ostatně většinu našich písniček. A podle ohlasů diváků opět Reného skvělá práce. A vlastně práce celé kapely.
Na koncertě zazní spousta starých písní, ale i některé nové, připravované pro nové CD které vyjde pravděpodobně v únoru 2017.

Jako „spolu kapela“ se objeví skupina WAIT, která na koncertě pokřtí svou novou desku!

Další akce

Zobrazit celý program