Akce

Public Image Ltd / UK

Datum 13.07.2018
Doors 18:00
Start 19:00
Předprodej pokladna Lucerna Music Baru790PředprodejePokladna a web Lucerna Music Baru, GoOut.cz, Ticketpro, Ticketportal
Koupit vstupenky online Koupit vstupenky online

Anglická kapela Public Image Ltd Johna Lydona (Sex Pistols) vyráží na The Public Image is Rotten Tour, aby oslavila 40. výročí založení. V rámci turné se Public Image Ltd zastaví pouze v pěti zemích kontinentální Evropy, mezi nimiž nechybí Česká republika! 13. července Public Image Ltd historicky poprvé v Praze!

Public Image Ltd jsou považováni za jednu z nejinovativnějších a nejvlivnějších kapel historie. Jejich hudba jim přinesla 5 UK Top 20 singlů a 5 UK Top 20 alb. John Lydon vedl kapelu od debutu First Issue (1978) až do roku 1992. Po 17 let trvající pauze Lydon v roce 2009 PiL obnovil a vrátil kapelu zpět na hudební scénu.

Public Image Ltd:

John Lydon – Frontman Sex Pistols John Lydon založil Public Image Ltd v roce 1978. Mimo PiL John vydal několik sólových desek. Přináší rovněž masám kvalitní TV programy a je autorem biografie ‚Anger is an Energy: My Life Uncensored‘.

Lu Edmonds – Multiinstrumentalista a původně kytarista The Damned Lu si zahrál v PiL v roce 1986 na albu ‚Happy?‘ a podílel se jako autor na albu ‚9‘.

Bruce Smith – Bubeník v The Pop Group a předtím v The Slits se stal členem PIL v roce 1986 a hrál na albech ‚Happy?‘ a ‚9‘.

Scott Firth – Basový kytarista a multiinstrumentalista, který hrál a spolupracoval s mnoha umělci jako např. Steve Winwood, John Martyn a Elvis Costello.

Vstupenky online

Jak nákup vstupenek funguje?

  • Vyberte počet vstupenek a zadejte Vaše kontaktní údaje
  • Zaplaťte jednoduše kartou skrze platební bránu
  • Vstupenky Vám budou doručeny na email
Dbáme na životní prostředí, proto vstupenky není třeba tisknout, na místě je stačí ukázat na displeji chytrého telefonu.
Předprodejní systém zajišťuje GoOut.cz
Koupit vstupenky online

Další akce

Zobrazit celý program